7 SPOSOBÓW W JAKIE TRANSPLANTACJA WŁOSÓW ODMIENI TWOJE ŻYCIE

1blog-385x158Problem z utratą włosów dotyka tysięcy osób, zarówno mężczyzn jak i kobiet. Chociaż najbardziej powszechną przyczyną uraty włosów jest łysienie dziedziczne, schorzenie może być wywołane także innymi czynnikami, takimi jak zmiany hormonalne, niedobór składników odżywczych czy stres. Poza włosami skóry głowy, łysienie może objąć także brwi, brodę i wąsy. Zabieg transplantacji przeszedł wiele zmian na przestrzeni lat. Obecnie jest to szczegółowo dopracowana, małoinwazyjna i praktycznie bezbolesna procedura. Po zabiegu pacjent zachowuje swój naturalny wygląd, a przeszczepionych włosów nie można rozróżnić, jak bywało to w przeszłości. W ramach metody FUE, stosuje się narzędzie do nakłuwania i pobierania pojedynczych mieszków włosowych z obszaru dawczego, co przynosi doskonałe rezultaty, które odmienią Twoje życie.

Wyglądaj lepiej

Utrata włosów wpływa na Twój wygląd i decyduje nie tylko o tym jak Ty sam siebie postrzegasz, ale także jak widzą Cię inni. Brak włosów może sprawić, że wyglądasz na starszego niż w rzeczywistości jesteś. Rzadkie włosy na skórze głowy lub twarzy mogą sprawiać wrażenie nieuczesanych i niezadbanych, co może negatywnie wpłynąć na Twoje samopoczucie.

Przeszczep włosów w znacznym stopniu poprawi Twój wygląd. Polubisz swoje odbicie w lustrze, które widzisz każdego ranka. Zabieg transplantacji włosów zapewni Tobie młodszy i bardziej atrakcyjny wygląd.

Bądź bardziej pewny siebie

Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojego wyglądu, spada Twoja samoocena i pewność siebie. Unikasz spotkań z przyjaciółmi i nawiązywania nowych znajomości. Mogą nawet przestać cieszyć Cię zajęcia, które wcześniej uwielbiałeś, nawet jeśli nie mają one związku z włosami. Brak pewności siebie może także negatywnie odbić się na wynikach Twojej pracy.

Mówi się, że jeśli dobrze wyglądasz, to dobrze się czujesz. Transplantacja włosów poprawi Twój wygląd, zatem pomoże Ci również odzyskać pewność siebie. Po zabiegu Twoja samoocena i pewność siebie mogą być większe niż kiedykolwiek sądziłeś.

Wyglądaj naturalnie

Najnowsze zabiegi transplantacji włosów uległy znacznemu polepszeniu w stosunku do trendów panujących w latach 70. i 80., kiedy zbiegi tego typu nazywano “plugs” (czopy, korki). Przestarzała technika skutkowała nienaturalnym wyglądem włosów pacjenta. Współczesna metoda FUE polega na pobieraniu pojedynczych mieszków włosowych, co pozwala zachować wyjątkową precyzję i sprawia, że fryzura jest gładka, a linia włosów naturalna. Nikt nie rozpozna, że poddałeś się zabiegowi transplantacji, a jedyne, co będzie można dostrzec to Twoja piękna fryzura.

Trwałe efekty

Transplantacja włosów przynosi trwałe rezultaty. Mieszki włosowe pobrane z obszaru dawczego są odporne na działanie czynników genetycznych tzn. nawet w przypadku łysienia typu męskiego lub innych zaburzeń genetycznych, nie wypadną. Po przeszczepieniu,  włosy zachowują odporność na wypadanie. Oznacza to, że będziesz cieszył się bujną fryzurą (brodą, wąsami lub brwiami) do końca życia.

Modeluj swoje włosy

Posiadając rzadkie włosy lub będąc łysym, możliwości stylizacji fryzury są ograniczone. Zarówno w przypadku kobiet jak i mężczyzn, posiadanie bujnej fryzury wiąże się z możliwości swobodnego modelowania włosów. Opcje są nieograniczone. Możesz zapuścić długie włosy, nosić krótką fryzurkę, związać włosy lub wybrać luźną fryzurę z rozpuszczonych włosów. Uprawiając jogging, wychodząc do pracy czy uczestnicząc w formalnej kolacji – zawsze będziesz mógł wystylizować swoje włosy w odpowiedni do okoliczności sposób, wywierając przy tym dobre wrażenie.

Zwiększ swoją aktywność w social media

W dzisiejszych czasach życie toczy się w sieci – platformy społeczne pozwalające pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną, portale randkowe, strony biznesowe czy strony firmowe. Prawdopodobnie na każdym z tych portali posiadasz swoje zdjęcie. Publikując swój wizerunek z rzadkimi włosami lub bez włosów, możesz zniechęcić do siebie osoby odwiedzające Twój profil, np. potencjalnych partnerów, pracodawców czy klientów. Nawet Twoi znajomi mogą odebrać Cię w negatywny sposób. W wyniku przeprowadzonego zabiegu transplantacji włosów, Twój wygląd znacznie się poprawi, a Ty będziesz wywierał dużo lepsze wrażenie w przestrzeni social media.

Osiągnij sukces zawodowy

Starzejący wygląd może obniżać Twoją zdolność do działania w pracy lub utrudniać Tobie zdobycie zatrudnienia na nowym stanowisku. Wyglądając starzej, możesz sprawiać wrażenie, że nie warto w Ciebie inwestować, gdyż nie pozostaniesz w firmie na dłużej. Zarówno pracodawcy jak i współpracownicy mogą postrzegać Cię jako osobę nic nieznaczącą dla firmy, a Twoje pomysły jako przestarzałe. Dzięki transplantacji włosów możesz wyglądać młodziej, co doda Tobie pewności siebie. Te cechy sprawią, że zostaniesz zauważony w pracy, wyróżnisz się na spotkaniu rekrutacyjnym lub zdobędziesz wymarzone zatrudnienie.

Zabieg transplantacji włosów może zmienić Twoje życie na lepsze. Skontaktuj się z Kliniką dr Serkan AYGIN już dzisiaj, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na konsultację.