Skip to content

PRZESZCZEP WŁOSÓW
GDAŃSK

Dr. Serkan Aygin jest jednym z najlepszych lekarzy na świecie zajmującym się zabiegami przeszczepu włosów. Jego klinika Dr. Serkan Aygin Clinic od ponad 20 lat cieszy się bardzo dobrą renomą.

przeszczep-wlosow-gdansk
flymedica-logo

FlyMedica jest wyłącznym przedstawicielem Dr. Serkan Aygin Clinic w Polsce.

Z nami wykonasz przeszczep włosów w jednej z najbardziej zaawansowanej medycznie klinice na świecie.

Wylot do Stambułu gdzie mieści się nasza klinika możemy zorganizować także, z Gdańska jak i z każdego innego miasta w Polsce.

Skontaktuj się z nami, aby poznać wszystkie szczegóły.

 

Przeszczep włosów metoda szafirowe FUE

Przeszczep włosów metoda DHI

Przeszczep włosów ile to kosztuje

Przeszczep włosów krok po kroku

Przeszczep włosów FlyMedica Gdańsk

Problem z utratą włosów pojawia się w czasie łysienia oraz nadmiernego ich wypadania, w efekcie powstają zakola. Dość częstym problemem, z jakim zmagają się mężczyźni i kobiety są również rzadkie włosy. Istnieje szereg sposobów na przywrócenie pięknych i gęstych włosów, takich jak zmiana diety, stosowanie suplementów diety, uregulowanie hormonów czy korzystanie z preparatów kosmetycznych i aptecznych na łysienie. W wielu przypadkach podejmowane działania nie przynoszą oczekiwanego i przede wszystkim długotrwałego efektu. Skutecznym i trwałym rozwiązaniem jest z pewnością przeszczep włosów organizowany przez FlyMedica Gdańsk. Placówka organizuje dla swoich Pacjentów wyjazdy do Turcji w celu przeprowadzenia całej procedury, po uprzedniej konsultacji online. Korzysta się z metody DHI, tj. Direct Hair Implantation oraz metody FUE, czyli Follicular Unit Extraction. Proponowane metody przeszczepu włosów są bezbolesne, ponieważ wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. Zabiegi tego typu nie powodują blizn oraz umożliwiają osiągnięcie naturalnego efektu. Dla maksymalnego efektu, zabieg można powtórzyć.

Przeszczep włosów metodą DHI – FlyMedica Gdańsk

Przeszczep włosów w Turcji, organizowany przez placówkę FlyMedica Gdańsk to dostęp do metody DHI, zwanej Direct Hair Implantation w tłumaczeniu: Bezpośrednia Implantacja Włosów. W trakcie tego zabiegu stosuje się znieczulenie miejscowe. Natomiast nie wykonuje się osobnych nacięć pod przeszczep, ponieważ pobieranie i przeszczep graftów jest wykonywany jednocześnie. Oznacza to, że wspomniane pobieranie i przeszczepianie graftów łączone jest w ramach jedno lub dwuetapowego procesu. Dlatego też w tej metodzie nie wykonuje się nacięć kanałowych w obszarze, w którym dokonuje się przeszczepu włosów. Wspomniane cięcia mogą przyczyniać się do powstawania blizn, których w przypadku metody DHI się unika.

W metodzie DHI stosuje się specjalny Choi pen, zwany także implanterem. Narzędzie to zawiera pustą igłę, która jest połączona z tubką i tłokiem. Jest to jednorazowe urządzenie, a w czasie zabiegu wykorzystuje się około od dwóch do sześciu Choi pen. Igła z implantera wnika w skórę pod określonym kątem, który lekarz może indywidualnie regulować. Modulacja kąta pozytywnie wpływa na zachowanie naturalnego modelu wzrostu włosów u każdego Pacjenta. Warto podkreślić, że implanter umożliwia pobranie mieszków włosowych ze strefy dawczej i następnie umieszczenie ich w strefach przerzedzenia.

Przeszczep włosów wykorzystujący metodę DHI, pozwala uzyskać wyższą gęstość włosów w obszarach, które objęte są miejscowym przerzedzeniem. Dodatkowym atutem zabiegu jest pobranie i przeszczep mieszków włosowych w trakcie jednej wizyty, co również wpływa pozytywnie na odczucia Pacjenta. Zastosowanie tej metody minimalizuje także ryzyko uszkodzenia mieszków włosowych podczas wykonywania procedury. Sposób ten zyskał spore uznanie wśród Pacjentów oraz specjalistów z branży medycznej.

Przeszczep włosów metodą FUE – FlyMedica Gdańsk

Przeszczep włosów, na który zdecydować można się poprzez skorzystanie z oferty FlyMedica Gdańsk to również metoda FUE, czyli Follicular Unit Extraction w tłumaczeniu: Ekstrakcja Pojedynczych Mieszków Włosowych. FUE to jedna z najnowszych propozycji, jeśli chodzi o transplantację włosów. Wykonanie zabiegu nie wymaga stosowania nacięć oraz zakładania szwów. Dzięki temu metoda ta jest małoinwazyjna, czas regeneracji po zabiegu jest dość krótki, a uzyskany efekt bardzo naturalny.

W czasie wykonywania FUE stosuje się znieczulenie miejscowe. Zabieg obejmuje pobranie dwóch do trzech mieszków włosowych jednocześnie przy użyciu mikronarzędzi FUE, czyli mikromotora wyposażonego w specjalne ostrze. Ich użycie pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo zabiegu, jak i niezwykle krótki czas regeneracji miejsca dawczego. W kolejnym etapie mieszki włosowe są oczyszczane i poddawana analizie. W ten sposób przygotowane mieszki włosowe wszczepia się w miejsce biorcze, przy czym uwzględnia się wielkość i długość przeszczepu. Zauważono, że odpowiednio dobrany rozmiar i głębokość kanałów pozytywnie wpływa na szybkość wzrostu nowych włosów.

W czasie zabiegu FUE uwzględnia indywidualny model wzrostu włosów. To jeden z wielu szczegółów, który umożliwia uzyskanie naturalnego efektu. Metoda ta proponowana jest Pacjentom po określeniu ich indywidualnych oczekiwań oraz zapoznaniu się z problemem, jak i anatomią.

Wysoka jakość usług w FlyMedica Gdańsk

Przeszczep włosów wykonywany na terenie kliniki w Turcji i organizowany przez FlyMedica Gdańsk to profesjonalnie wykonywany zabieg przez doświadczony i wysoce wykwalifikowany zespół medyczny. FlyMedica ściśle współpracuje z kliniką Dr Serkan Aygin Clinic, Dentfix oraz Doku. Dzięki temu każdy Pacjent bez problemu może skorzystać z bogatej i różnorodnej oferty usług medycznych i stomatologicznych w każdej z placówek. Oprócz przeszczepu włosów, dostępne są w nich liczne zabiegi z zakresu stomatologii, wśród których należy wymienić profesjonalny dobór licówek i koron zębowych. Dodatkowo chirurgia estetyczna oferuje między innymi liposukcję, Face lifting czy korekcję nosa. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z przygotowanych usług, jak i umówienia konsultacji w FlyMedica Gdańsk.

GDAŃSK BIURO

PROMOCJA

Jak odzyskać świetny wygląd i gęste włosy bez wydawania fortuny?

Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną.