Skip to content

PRZESZCZEP WŁOSÓW
KATOWICE

Renomowany lekarz zajmujący się transplantacją włosów od ponad 20 lat. Wykwalifikowana kadra składająca się z ekspertów. Klinika na najwyższym światowym poziomie.

przeszczep-wlosow-katowice
flymedica-logo

Z nami, jako jedynym przedstawicielem Dr. Serkan Aygin Clinic w Polsce, zrealizujesz swój przeszczep włosów w takich warunkach i pod opieką specjalistów w dziedzinie przeszczepu włosów.

Możemy zorganizować wylot do Turcji z Katowic, a także z innego większego miasta Polsce.

Zapraszamy do kontaktu – wytłumaczymy cały proces i szczegółowo wyjaśnimy naszą ofertę.

Przeszczep włosów metoda szafirowe FUE

Przeszczep włosów metoda DHI

Przeszczep włosów ile to kosztuje

Przeszczep włosów krok po kroku

Naturalny efekt uzyskasz wybierając przeszczep włosów w FlyMedica Katowice

Wypadanie włosów na naturalny proces, jednak w niektórych przypadkach jest on zbyt intensywny. Nadmierne wypadanie owłosienia wymaga konsultacji ze specjalistą, ponieważ w wielu przypadkach można ten proces zredukować. Warto zauważyć, że na rynku dostępnych jest wiele metod i produktów przeznaczonych do walki z nasilonym wypadaniem włosów. Jest to spory problem natury estetycznej i psychicznej, z jakim zmagają się przede wszystkim mężczyźni. Niemniej zakola i przerzedzenia włosów coraz częściej dotykają również kobiety. Trwałym i skutecznym zabiegiem jest przeszczep włosów organizowany przez placówkę FlyMedica Katowice, który dodatkowo zapewnia uzyskanie naturalnego efektu. Zabiegi odbywają się na terenie Turcji po uprzednim przeprowadzeniu konsultacji online z Pacjentem. Całą organizacją zajmuje się FlyMedica. Korzysta się głównie z metody DHI, tj. Direct Hair Implantation oraz metody FUE, czyli Follicular Unit Extraction. Zabiegi te charakteryzują się wysoką skutecznością i komfortem dla Pacjenta, gdyż wykonywane są w znieczuleniu miejscowym. Jednocześnie metody te nie przyczyniają się do powstawania blizn. Uzyskaj satysfakcjonujący efekt pięknych i zdrowych włosów już po pierwszym zabiegu.

Przeszczep włosów metodą DHI i FUE w FlyMedica Katowice

Przeszczep włosów organizowany przez FlyMedica Katowice wykonywany jest przy wykorzystaniu dwóch metod, mianowicie Direct Hair Implantation (DHI) oraz Follicular Unit Extraction FUE). Metody te należą do mikrochirurgicznych zabiegów, które wykonuje się w znieczuleniu miejscowych. Obie metody charakteryzuje bardzo wysoka skuteczność, ale i dokładność. Dlatego też każdy z tych zabiegów wykonywany jest przez bardzo doświadczony i wykwalifikowany zespół specjalistów. Od umiejętności osoby wykonującej zabieg uzależnione jest uzyskanie naturalnego efektu, ponieważ w czasie wszczepienia powinno uwzględnić się kierunek wzrastania włosa.

Metoda DHI to zabieg zwany bezpośrednią transplantacją włosów, ponieważ wykorzystuje się podczas niej specjalny Choi pen, zwany także implanterem. Urządzenie to nazywane jest także piórem medycznym. Jego użycie pozwala na jednoczesne otwarcie kanału i przeniesienie mieszków włosowych do nich. Zabieg ten pozwala w dość szybki i prosty sposób wykonać przeszczep mieszków między przerzedzonymi pasmami naturalnych włosów.

Metoda FUE jest obecnie najnowocześniejszą technologią na świecie. Podczas zabiegu stosuje się specjalne mikronarzędzia, za pomocą których pobiera się i przeszczepia mieszki włosowe. Metoda ta przebiega dwuetapowo, ponieważ pomiędzy pobraniem, a wszczepieniem mieszki włosowe poddawane są oczyszczaniu i analizie. Dzięki temu można bardzo precyzyjnie dobrać wielkość i głębokość kanału po przeszczep, co znacząco wpływa na szybkość wzrostu nowych włosów.

Transplantacja, czyli przeszczep włosów – FlyMedica Katowice

Transplantacja włosów to dość rozległa dziedzina obejmująca wiele metod, wśród których należy wymienić zabiegi mikrochirurgiczne. Ich metodyka obejmuje bardzo dokładne narzędzia oraz wymaga sporej precyzji od osoby wykonującej zabieg. Natomiast posiadane doświadczenie ułatwia ocenę indywidualnych cech anatomicznych i morfologicznych Pacjenta. W ten sposób uzyskany efekt jest niezwykle satysfakcjonujący i naturalny.

Przeszczep włosów w Turcji, na który kierowani są Pacjenci FlyMedica Katowice, to zabieg umożliwiający transplantację mieszków włosowych, pozwalający w skuteczny sposób usunąć ubytki włosów. Należy zauważyć, że przypadek każdego Klienta analizowany jest w sposób indywidualny. W czasie konsultacji specjalista zapoznaje się z problemem Pacjenta, jak i jego indywidualnymi oczekiwaniami. Pozwala to zaproponować najlepsze rozwiązanie, które przyniesie satysfakcjonujący efekt.

Każda transplantacja składa się z trzech etapów, mianowicie: pobrania mieszków włosowych, przygotowanie miejsc dla przenoszonych mieszków włosowych – kanałów oraz przeszczep mieszków włosowych. Zabiegi wykonywane są w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu Pacjent prawie w ogóle nie odczuwa dyskomfortu. Natomiast ze względu na wysoką precyzję przeszczep włosów może trwać kilka godzin.

Przeszczep włosów z pomocą FlyMedica Katowice i pozostałe zabiegi

Transplantacja włosów umożliwia uporanie się ze sporym problemem natury estetycznej, jakim jest wypadanie włosów. Przeszczep włosów przeprowadzany z pomocą FlyMedica Katowice to zabieg, który polecany jest Pacjentom mającym zakola lub znaczne przerzedzenie włosów. Klinikę FlyMedica tworzy dobrze wykwalifikowany i doświadczony zespół medyczny. Warto podkreślić, że FlyMedica nawiązała współpracę z kliniką Dr Serkan Aygin Clinic, Dentfix oraz Doku. Sprawia to, że Pacjent planujący przeszczep włosów może skorzystać także z wielu innych usług z zakresu medycyny estetycznej oraz stomatologii. Dzięki dobrej kooperacji klinik, każdy Klient może skorzystać między innymi z: kompleksowego doboru licówek i koron zębowych, liposukcji, zabiegu Face lifting, korekcji nosa i pozostałych zabiegów. Serdecznie zapraszamy do umówienia właściwej konsultacji w FlyMedica Katowice, celem skorzystania z profesjonalnie świadczonych usług na terenie Turcji, organizowanych za pomocą naszej kliniki.

KATOWICE BIURO

PROMOCJA

Jak odzyskać świetny wygląd i gęste włosy bez wydawania fortuny?

Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną.