Skip to content

PRZESZCZEP WŁOSÓW
WARSZAWA

FlyMedica jest wyłącznym przedstawicielem
Dr. Serkan Aygin Clinic w Turcji.

przeszczep-wlosow-warszawa
flymedica-logo

Oferujemy przeszczep włosów w jednej z najbardziej zaawansowanej medycznie klinice na świecie z lekarzami i specjalistami o ponad 20-letnim doświadczeniu w zabiegach transplantacji włosów.

Wylot do Stambułu możemy zorganizować z Warszawy jak i z każdego innego miasta w Polsce.

Przeszczep włosów metoda szafirowe FUE

Przeszczep włosów metoda DHI

Przeszczep włosów ile to kosztuje

Przeszczep włosów krok po kroku

Przeszczep włosów z FlyMedica Warszawa – czym jest transplantacja włosów?

Transplantacja włosów nazywana jest również przeszczepem. Jest to zabieg chirurgiczny, który polega na pobraniu od Pacjenta włosów z miejsca dawczego i wszczepieniu pozyskanych włosów do miejsca biorczego. Włosy najczęściej pobierane są z potylicy, natomiast wszczepiane w szczyt głowy oraz zakola. Zabieg dedykowany jest zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, ponieważ niezależnie od płci można borykać się z tego rodzaju problemami. Przyczyny takiego stanu rzeczy tak naprawdę mogą być niezwykle zróżnicowane. Wiążą się one między innymi ze zmianami na tle hormonalnym, skłonnościami dziedzicznymi, różnego rodzaju chorobami, urazami oraz procesem starzenia. Zabiegi cieszą się sporą popularnością i korzysta z nich coraz większa grupa odbiorców. Są one wykonywane od dłuższego czasu, choć na przełomie lat technologia ulegała zmianom. Na przykład zabieg FUE z powodzeniem jest wykonywany od około 10 lat.

Przeszczep włosów – metody stosowane w FlyMedica Warszawa

Przeszczep włosów organizowany przez placówkę FlyMedica Warszawa, przeprowadzony może zostać poprzez wykorzystanie metody Follicular Unit Extraction, polegającej na ekstrakcji pojedynczych mieszków włosowych oraz metody Direct Hair Implantation, która opiera się na bezpośredniej implantacji mieszków włosowych. Cała procedura wykonywana jest w profesjonalnej placówce na terenie Turcji po wcześniejszej konsultacji z Pacjentem, przeprowadzonej w trybie online.

FUE jest bardzo nowoczesną metodą wykonywania przeszczepów. Dużym atutem dla Pacjenta jest w tym przypadku fakt, że nie wymaga się wykonywania liniowych nacięć, co z kolei skutkuje minimalną inwazyjnością. Pacjent nie musi mieć zakładanych szwów oraz bardzo szybko regeneruje się po zakończeniu zabiegu. Wszystko wykonywane jest w znieczuleniu miejscowym, przez co zagwarantowany jest wysoki poziom komfortu. Mieszki włosowe pobierane są z obszaru dawczego. Dla osiągnięcia dobrego efektu niezbędne są wysokie umiejętności specjalisty. Dzięki temu będzie on w stanie dokonać pobrania bez ryzyka ewentualnych uszkodzeń. Pomoc najlepszych fachowców uzyskać można decydując się na przeszczep włosów z pomocą FlyMedica Warszawa. Każdy Pacjent może mieć pewność, że cała procedura przebiegnie szybko, sprawnie i bez żadnych komplikacji. Kolejnym etapem jest natomiast otwieranie kanałów i przygotowywanie miejsc dla przenoszonych mieszków włosowych. Zadanie wymaga dużej precyzji, bowiem ważny jest kąt otwarcia kanałów oraz uchwycenie indywidualnego modelu wzrostu włosów.

Przy transplantacji włosów metodą DHI, mieszki pobierane są przy wykorzystaniu specjalnego pióra medycznego. Kolejnym etapem jest ich bezpośrednie implantowanie. Dzięki połączeniu ich etapów osiągnąć można większą gęstość włosów, szczególnie w obszarach dotkniętych miejscowym przerzedzeniem. Zabieg ten również przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, natomiast cała procedura odbywa się w ciągu jednego dnia. Przy wykorzystaniu tej metody, lekarz może w dokładny sposób zobaczyć naturalny kąt wzrostu włosów oraz dopasować ustawienie przeszczepionego włosa. W rezultacie idealnie pasuje on do istniejących już włosów, a całość prezentuje się w sposób niezwykle naturalny. Niezależnie od rodzaju wybranej metody, przeszczep włosów jest dobrą decyzją, która pozwoli cieszyć się nowym, atrakcyjnym wyglądem.

Skuteczny przeszczep włosów wykonasz przy pomocy placówki FlyMedica Warszawa

Jedną z największych zalet związanych z przeszczepem włosów jest skuteczność. Obecnie nie ma innego sposobu, który pozwoliłby na uzyskanie tak spektakularnych efektów. Włosy pochodzące z przeszczepu spełniają dokładnie taką samą rolę, jak nasze naturalne owłosienie. Odbywa się ich wzrost, można je również ścinać oraz farbować. Oczywiście nim staną się one pełnowartościowymi włosami musi minąć określony czas. Końcowy efekt z całą pewnością będzie uzyskany po około roku, choć już po upływie około 3 miesięcy będziemy mogli zauważyć znaczące zmiany w swoim wyglądzie. Dodatkowo zabieg ten charakteryzuje się również wysokim poziomem bezpieczeństwa. Z uwagi na niewielką inwazyjność, ryzyko związane z przeszczepem włosów jest bardzo małe. Powikłania zdarzają się rzadko oraz nie wpływają one w negatywny sposób na życie oraz zdrowie Pacjenta. Dodatkowo do transplantacji wykorzystywane są nasze naturalne włosy. Dzięki temu efekt może być spektakularny.

Po przeprowadzeniu tego rodzaju procedury nie wymaga się długotrwałej rekonwalescencji. Na głowę zakłada się specjalny opatrunek elastyczny, którego zadaniem jest ochrona nowych przeszczepów oraz miejsca biorczego w przypadku metody FUE. Opatrunek służy Pacjentowi przed 2 do 3 dni, a następnie można z niego zrezygnować oraz umyć włosy. Ewentualne, drobne strupki odpadną w sposób samoistny po upływie około tygodnia. Do pełnej aktywności fizycznej będzie można natomiast wrócić po upływie 2-3 tygodni.

Przeszczep włosów dzięki FlyMedica Warszawa przeprowadzony jest w komfortowych warunkach na terenie Turcji. Placówka współpracuje z klinikami Dr Serkan Aygin Clinic, Dentflix oraz Doku. Pacjenci mogą więc skorzystać z szerokiej oferty usług, która swym zasięgiem obejmuje również zabiegi stomatologiczne oraz chirurgii estetycznej. Zdecydować można się między innymi na korekcję nosa, liposukcję, face lifting, licówki lub koronki.

WARSZAWA BIURO

PROMOCJA

Jak odzyskać świetny wygląd i gęste włosy bez wydawania fortuny?

Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną.