Skip to content

PRZESZCZEP WŁOSÓW
WROCŁAW

Z nami możesz wykonać przeszczep włosów w Turcji w jednej z najbardziej zaawansowanej medycznie klinice na świecie.

przeszczep-wlosow-wroclaw
flymedica-logo

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Dr. Serkan Aygin Clinic w Polsce – kliniką o ponad 20 letnim doświadczeniu w przeprowadzaniu zabiegów przeszczepu włosów.

Przeszczep włosów w Dr. Serkan Aygin Clinic wykonywany jest przez lekarzy i specjalistów z ogromnym, ponad 20 letnim doświadczeniem, najnowocześniejszymi metodami.

Możemy zorganizować wylot do Turcji z Wrocławia jak i z każdego innego większego miasta Polsce.

Zapraszamy do kontaktu w celu udzielenia szczegółowych informacji.

 

Przeszczep włosów metoda szafirowe FUE

Przeszczep włosów metoda DHI

Przeszczep włosów ile to kosztuje

Przeszczep włosów krok po kroku

Warto zdecydować się na przeszczep włosów w FlyMedica Wrocław

Zadaniem przeszczepu włosów jest przywrócenie ich wzrostu w tych obszarach, gdzie proces ten został ograniczony lub też nie ma go wcale. Zabiegi wykonywane są w celu dodania większej ilości włosów. Odbywa się to za pomocą pobierania włosów z grubszych części skóry głowy, a następnie przeszczepianie ich do przerzedzających się lub łysiejących fragmentów. Problem związany ze zbyt małą objętością włosów nie jest wcale marginalny. Dotyczy bowiem sporej grupy mężczyzn oraz kobiet. Niektórzy Pacjenci w samodzielny sposób próbują radzić sobie z tego rodzaju dolegliwościami poprzez zastosowanie produktów dostępnych na rynku bez recepty. Często są to środki o działaniu miejscowym. Ich skuteczność może być jednak dość mocno ograniczona. Nie można raczej liczyć na to, że pomogą one w rozwiązaniu problemu poważnych ubytków w owłosieniu. Bardzo skuteczną metodą odbudowy jest jednak przeszczep włosów, który wykonać można dzięki FlyMedica Wrocław na terenie nowoczesnej kliniki zlokalizowanej w Turcji. Przeszczepy włosów znane są od dawna, jednak wraz z upływem kolejnych lat zmieniało się podejście lekarzy do wykonywanego zabiegu, wiedza, umiejętności, a także dostępna technologia. Obecnie Pacjenci mogą sobie pozwolić na przeprowadzenie zabiegu w komfortowych i całkowicie bezpiecznych warunkach. Jednocześnie jego efekt jest bardzo satysfakcjonujący.

Kiedy przeszczep włosów z pomocą FlyMedica Wrocław będzie potrzebny?

Tak naprawdę problem związany z wypadającymi włosami może dotknąć każdego, bez względu na jego płeć lub wiek. Przyczyny takiego stanu rzeczy mogą być bardzo zróżnicowane. W przypadku mężczyzn najczęściej dochodzi do tak zwanego łysienia androgenowego. Spowodowane jest ono przez dihydrotestosteron, który to wywołuje zmniejszenie mieszków włosowych oraz w konsekwencji doprowadza do osłabienia produkcji i jakości nowych włosów.

Należy zdawać sobie również sprawę z tego, że brak owłosienia nie stanowi wyłącznie problemu natury estetycznej. W opinii społecznej pięknie wyglądające i zdrowe włosy są oznaką atrakcyjności. Przekłada się to także w bezpośredni sposób na sferę psychiczną, ponieważ poprawia codzienne samopoczucie oraz własną samoocenę. Przeszczep włosów z FlyMedica Wrocław z całą pewnością przyczyni się do uzyskania szeregu korzyści dla każdego Pacjenta. Wszystko wykonywane jest w komfortowych i profesjonalnych warunkach na terenie kliniki zlokalizowanej w Turcji.

Przeszczep włosów – skuteczne metody stosowane dzięki placówce FlyMedica Wrocław

W przypadku chęci skorzystania z przeszczepu włosów, można zdecydować się między innymi na metodę FUE. Cechuje się ona niewielką inwazyjnością i polega na przeszczepieniu pojedynczych mieszków włosowych, które pobrane zostają z okolicy potylicznej, do miejsc o zmniejszonej gęstości owłosienia. Metoda doskonale sprawdza się w przypadku Pacjentów dotkniętych łysieniem androgenowym. FUE nie pozostawia na skórze szpecących blizn, dlatego też sprawdzi się w przypadku osób, które chcą nosić krótkie fryzury. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Po jego zakończeniu nie ma przeszkód do tego, by Pacjent mógł wrócić do swojego miejsca zamieszkania. Pobrane mieszki włosowe muszą być w szczegółowy sposób policzone, ich jakość musi zostać oceniona, a następnie przygotowuje się je do wszczepienia w okolice biorcze. Należy to zrobić przy zachowaniu właściwych odległości oraz kąta. Dzięki temu włosy wyglądają w sposób naturalny i mogą stanowić spójną całość owłosienia głowy. Szybki jest także okres gojenia. Mogące pojawić się lekkie zaczerwienienie lub podrażnienie skóry nie będzie dla Pacjenta dużym problemem.

Przeszczep włosów dzięki FlyMedica Wrocław może być także wykonany za pomocą metody DHI. Jest ona zbliżona do procedury stosowanej w FUE. Specjalista w tym przypadku pobiera mieszki włosowe oraz przeszczepia je za pomocą dedykowanego do tego celu urządzenia, jaki jest Choi Pen. Jedną z największych zalet jest w tym przypadku brak konieczności golenia głowy. Z tego też powodu metoda polecana jest w szczególności kobietom, które również mogą mieć problemy z wypadającymi włosami. DHI pozwala także na maksymalne skrócenie czasu samego zabiegu, bowiem całość przeprowadzana jest w trakcie trwania jednak sesji. Mieszki włosowe zyskują większą szansę na pozostanie żywymi, co przekłada się także na wyższy współczynnik powodzenia zabiegu i krótszy czas rekonwalescencji.

Skuteczny przeszczep włosów w FlyMedica Wrocław

Przeszczep włosów organizowany na terenie Turcji przez FlyMedica Wrocław to najlepszy wybór dla osób zmagających się z problemami wypadającego i przerzedzającego się owłosienia. FlyMedica zajmuje się kompleksowym przygotowaniem całego wyjazdu, wraz z uprzednim przeprowadzeniem wstępnej konsultacji z Pacjentem w trybie online. Placówka w Turcji dysponuje odpowiednim zapleczem technologicznym oraz wykwalifikowanym personelem, dzięki czemu wszystkie zabiegi odbywają się w komfortowych oraz pełni bezpiecznych warunkach. Każdy Pacjent z całą pewnością będzie również w pełni usatysfakcjonowany osiągniętym efektem pracy specjalisty. Klinika współpracuje również z innymi renomowanymi placówkami, takimi jak Dr Serkan Aygin Clinic, Dentflix oraz Doku. Za ich pomocą można zdecydować się na szeroki wachlarz usług, obejmujących zabiegi stomatologiczne, takie jak licówki i koronki oraz chirurgię estetyczną. Klienci wykonają również korekcję nosa, liposukcję oraz profesjonalny face lifting.

WROCŁAW BIURO

PROMOCJA

Jak odzyskać świetny wygląd i gęste włosy bez wydawania fortuny?

Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną.