Przeszczep włosów

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

W przypadku jakichkolwiek innych pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. 

Turcja jest prekursorem przeszczepów włosów. To właśnie w Turcji przeprowadza się najwięcej zabiegów, przez co doświadczenie lekarzy w tej dziedzinie jest ogromne, dr Serkana Aygin sięga 1996 r. Gwarancją jakości, są setki zadowolonych pacjentów oraz liczne międzynarodowe nagrody doktora.

Zabieg przeszczepu włosów przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym. Aby pacjent nie odczuwał jego podawania stosujemy dodatkowo miękką sedacje w asyście anestezjologa. Takie połączenie gwarantuje przeprowadzenie zabiegu bez bólu.

Jeśli borykasz się z łysieniem androgenowym to jest duża szansa, że Twój przypadek zostanie zakwalifikowany. Wystarczy, że prześlesz do nas swoje zdjęcia, a dr Serkan Aygin bezpłatnie skonsultuje Twój przypadek i udzieli informacji, ile graftów przewiduje na uzupełnienie Twojego ubytku.

Cena zabiegu w naszej klinice w Turcji jest zdecydowanie niższa niż w Polsce. Płatność jest rozbita na dwie części. Pierwszą pacjent opłaca w ciągu 7 dni od podpisania umowy, pozostałą kwotę dopiero w dniu zabiegu. Oferujemy także system ratalny w zależności od Twoich potrzeb (obsługa poprzez MediRaty).

Każdy pakiet zawiera niezbędne badania przed zabiegiem, zabieg przeszczepu wybraną metodą niezależnie od ilości przeszczepianych graftów w jednym zabiegu przy poborze graftów z głowy, kurację chłodnym laserem, niezbędne leki oraz kosmetyki pielęgnacyjne.

Jeszcze przed pandemią zabiegi przeszczepu włosów wykonywane były z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych w naszych salach zabiegowych wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt medyczny. Lekarze i asystenci przeszczepu włosów wykonują zabieg przy użyciu sprzętu zapewniającego najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo pacjent, który jest poddawany zabiegowi przeszczepu włosów, otrzymuje jednorazową maskę oraz „ubranie”.

W procesie przeszczepu włosów bierze udział  zespół pięcioosobowy, który ściśle współpracuje z dr Serkan Aygın.

Dr. Aygin jest obecny na sali zabiegowej w kluczowych momentach zabiegu. 

Po zabiegu zalecamy odpoczynek. Strupy powstałe w obszarze biorczym goją się w ciągu 10 do 15 dni. Jeśli to możliwe zalecamy przez ten czas pozostać w domu. Pierwsze dwa tygodnie są kluczowe jeśli chodzi o przyjmowanie się graftów po zabiegu.  Po tym czasie twój wygląd zacznie wracać do normy. Pozostałe zalecenia otrzymasz bezpośrednio od FlyMedica. 

Przeszczepowi włosów może poddać się każdy, kto ukończył 20 lat. Jednak ostateczna decyzja zapada po konsultacji. Pacjent powinien mieć wystarczającą ilość zdrowych włosów do przeszczepu w okolicy dawczej. Dodatkowo rodzaj wypadania włosów będzie również determinował kwalifikację do przeszczepu włosów.

Przeszczepione włosy są pobierane z tyłu i po bokach głowy, określanych jako obszar dawczy. Obszar ten jest również nazywany „strefą bezpieczną”, ponieważ mieszki włosowe w tym miejscu nie są narażone na działanie hormonu DHT.  Są one genetycznie odporne na wypadanie włosów. 

W Stambule musisz zostać co najmniej 3 dni. Plan zabiegu jest sporządzany z lekarzem na drugi dzień po przyjeździe, natomiast zabieg może odbyć się następnego dnia. 

Bezpłatna
konsultacja lekarska: