fbpx
Przejdź do treści

Dr Serkan Aygin

dr-serkan-aygin

Dr. Serkan Aygin jest niekwestionowanym pionierem wśród lekarzy specjalizujących się w przeszczepach włosów. W roku 2021 obchodzi 25-lecie swojej działalności. Jesteśmy zaszczyceni, mogąc współpracować z tak wybitnym specjalistą w swojej dziedzinie.

25 lat doświadczenia w przeszczepach włosów w Turcji

 

PASJONAT Z MISJĄ

Dr Serkan Aygin – światowy autorytet

Urodził się w 1968 roku. Ukończył prestiżową uczelnię Istanbul University School of Medicine (Çapa), uzyskując tytuł magistra w dwóch specjalizacjach: farmakologia kliniczna oraz dermatologia.

W czasie studiów podyplomowych Dr Serkan Aygin pracował już w Tureckich przychodniach jako specjalista w zakresie chorób włosów i dermatologii. Program stażu ukończył w szpitalu Vakif Gureba w Stambule, a praktykę zawodową rozpoczął w 1996 roku.

Dr Serkan Aygin w swojej karierze zawodowej otrzymał wiele nagród za wybitną pracę i osiągnięcia w dziedzinie medycyny estetycznej. Od wielu lat jest także cenionym członkiem Międzynarodowego Towarzystwa Dermatologicznego.

Dr Serkan Aygin określany jest w środowisku lekarskim jako wybitny autorytet, pasjonat, niezwykle precyzyjny, empatyczny i całkowicie zaangażowany w pomoc swoim pacjentom na każdym etapie leczenia.

W trakcie długoletniej kariery lekarskiej Dr Serkan Aygin pracował również nad opracowaniem nowych metod operacyjnych, skracających czas operacji. Celem tych działań było przede wszystkim:

  • minimalizowanie ryzyka powstawania blizn w miejscach ingerencji chirurgicznych,
  • optymalizacja procesu odbudowy włosów,
  • zwiększenie komfortu pacjentów korzystających z zabiegów transplantacji włosów.

Prywatnie Dr Aygin jest zapalonym kolekcjonerem sztuki nowoczesnej. Wiele zgromadzonych dzieł sztuki znalazło odpowiednie miejsce w jego klinice, oferując pacjentom możliwość podziwiania bogatej twórczości cenionych, współczesnych artystów. Ten niezwykły, jak na klinikę medyczną wystrój, dodaje obiektowi nowoczesności, a pacjentom pozwala poczuć się tutaj komfortowo, oferując namiastkę domowego klimatu. 

Dr. Serkan Aygin HISTORIA I ZAUFANIE

Dr Serkan Aygin był członkiem pierwszego zespołu transplantacyjnego w Turcji, który zapoczątkował pionierskie w tamtych czasach zabiegi przeszczepów włosów. Przez kolejne lata, sukcesywnie i z niezwykłym zaangażowaniem, pogłębiał swoją wiedzę i umiejętności praktyczne w leczeniu łysienia. Zdobyte przez 17 lat doświadczenie zawodowe oraz uznanie wśród współpracujących z nim zespołów transplantacyjnych sprawiły, że rodzący się plan założenia własnej kliniki medycznej, w końcu mógł zostać zrealizowany. Klinika Dr Serkana Aygina powstała w 2013 roku i zyskała uznanie tysięcy pacjentów, dzięki indywidualnemu podejściu do problemu każdego pacjenta oraz nieskazitelnej opinii jego założyciela jako wybitnego specjalisty w dziedzinie przeszczepu włosów. Na uwagę zasługuje także fakt, że klinika zatrudnia wyłącznie doświadczonych lekarzy, stanowiących jeden z najlepszych zespołów na świecie wykonujących przeszczepy włosów. Założycielem kliniki i niekwestionowanym prekursorem w leczeniu łysienia jest Dr. Serkan Aygin, jednak o znakomitej renomie instytucji na rynku, świadczy również wysoko wykwalifikowany personel medyczny oraz profesjonalizm i zaangażowanie w niesieniu pomocy pacjentom z całego świata. Każdy członek zespołu został osobiście przeszkolony przez założyciela kliniki. Pracownicy poszerzają swoją wiedzę i kompetencje także poprzez regularne szkolenia medyczne. Dzięki stałemu podnoszeniu swoich kwalifikacji zespół medyczny spełnia wszelkie rygorystyczne wymogi w zakresie leczenia medycznego, jak również ma wiedzę o najnowszych osiągnięciach w dziedzinie przeszczepów włosów.

Dr Serkan Aygin WIEDZA / DOŚWIADCZENIE / ZAANGAŻOWANIE = WIARYGODNOŚĆ

W ciągu ośmiu lat działalności w samym sercu Stambułu, klinika Dr Serkan Aygin przeprowadziła tysiące zabiegów przeszczepów włosów u kobiet i mężczyzn z całego świata. W 2019 roku Klinika Dr Serkana Aygina zdobyła tytuł „Najlepszej Placówki Turystyki Medycznej” podczas VIII edycji Nagród Turystyki Zdrowotnej, organizowanej przez La Razon w Hiszpanii.

W tym samym roku Dr Serkan Aygin zdobył także tytuł najlepszego chirurga transplantacji włosów. Wyróżnienie przyznawane przez European Awards in Medicine i Best Medical Tourism Facility jest niewątpliwe ukoronowaniem jego drogi zawodowej, jednak ten wybitny autorytet w dziedzinie przeszczepów włosów nie zamierza kończyć swojej kariery. 

https://youtu.be/5-2V4uWmf0U

Dr. Serkan Aygin Clinic

SPRAWDZONA JAKOŚĆ / GWARANCJA EFEKTÓW 

98%! – to zweryfikowany wskaźnik odrastania włosów wśród ponad 10 000 pacjentów, którzy skorzystali z usług kliniki Dr Serkan Aygin. To efekt między innymi znakomitego zespołu ekspertów oraz stosowania najnowocześniejszych technologii medycznych. W ciągu ostatnich lat Turcja ugruntowała swoją pozycję na rynku przeszczepu włosów jako światowego lidera w dziedzinie turystyki medycznej.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

sr-serkan-aygin-clinic

W klinice Dr Serkan Aygin dążymy do ciągłego doskonalenia stosowanych technologii i praktyk. Nieustanne szkolenia i pogłębianie wiedzy z zakresu rozwoju medycyny transplantacyjnej sprawiają, że klinika może pochwalić się wykorzystywaniem wyłącznie najnowocześniejszych technik przeszczepu włosów. Gwarantuje to uzyskanie wyjątkowo wysokiego wskaźnika odbudowy włosów, co przekłada się bezpośrednio na zadowolenie naszych pacjentów. Specjalizujemy się w technikach Szafirowe FUE oraz DHI, a nieustannie rozwijane standardy opieki uzupełniającej, gwarantują naszym klientom uzyskanie oczekiwanych efektów na najwyższym poziomie.

STRATEGIA NA PRZYSZŁOŚĆ

Misją Kliniki Dr Serkana Aygina zawsze było (jest i będzie) niesienie pomocy pacjentom z całego świata, poprzez oferowanie im wysokiej jakości usług przeszczepów włosów, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych kosztów zabiegów.

W ciągu najbliższych kilku lat Zarząd kliniki planuje rozszerzyć działalność, otwierając nowe oddziały w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. To kolejny etap rozwoju, ale także docierania do odległych rynków specjalistycznych usług medycznych. Cieszymy się, ponieważ dzięki ekspansji działalności, możemy zwiększać zasięg pomocy, oferując klientom w nowych regionach pełną gamę usług w zakresie odbudowy włosów.

FlyMedica jest wyłącznym przedstawicielem Dr Serkan Aygin Clinic dla polskich pacjentów. Nasz współpraca trwa już od 5 lat. Setki zadowolonych pacjentów skorzystało już z naszej oferty i odzyskało utracone włosy. Efekty przeszczepu włosów możecie śledzić na naszych social mediach.

Facebook | Instagram YouTube


Jeśli masz pytania dotyczące zabiegu przeszczepu włosów, przygotowania lub postępowania w okresie rekonwalescencji, skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na każde z nich:

? Telefon: +48 799 370 038

✉ e-mail: kontakt@flymedica.pl