Przejdź do treści
Piękny
Uśmiech
w zasięgu ręki
Piękny
Uśmiech
w zasięgu ręki

Hollywoodzki
uśmiech

Implanty

Protetyka

Licówki

Wybielanie
zębów

Korony
dentystyczne

Licówki, implanty zębowe oraz korony na zęby które odmienią twój uśmiech i zapewnią piękny Hollywood Smile

Panad 15 lat doświadczenia w zabiegach,

które pozwolą Ci osiągnąć piękny uśmiech

Stomatologia z pełnym zakresem usług. Stosujemy wysokiej klasy implanty zębowe, licówki na zęby i korony zębowe.

Hollywood Smile, licówki, implanty zębowe, korony na zęby

Pomoc dla pacjentów z całego świata
Z przyjemnością towarzyszymy Państwu w opiece stomatologicznej i oferujemy kompleksowy zakres usług w doskonałej jakości, dostosowanych do Państwa potrzeb. Życzenia naszych pacjentów są dla nas zawsze najważniejsze. Uważamy, że jeden uśmiech wyraża więcej niż tysiąc słów.
grafika1
Opieka
dentystyczna
Organizacja
zakwaterowania i lotu
Transfery
VIP
Implanty zębowe, licówki i korony zębowe dopasowane do Twoich potrzeb
Zaopiekujemy się całą rodziną
W Flymedica oferujemy Tobie i Twojej rodzinie szeroki zakres usług stomatologicznych. 
Zasob 29 1
Rodzina
Piękny i zdrowy uśmiech doda pewności siebie dla każdego członka rodziny. 
Zasob 41
Materiały
Stosowane przez nas materiały zawsze spełniają najwyższe standardy jakości. Wykorzystujemy licówki oraz korony zębowe czy implanty stomatologiczne wyłącznie renomowanych producentów.
Zasob 30 1
Komfort
Wierzymy, że komfort naszych pacjentów jest niezbędnym filarem naszej działalności. Nasz profesjonalny zespół dba o każdy szczegół Twojej podróży po Hollywood Smile.
Zasob 42
Bezpieczestwo
W Flymedica bezpieczeństwo naszych pacjent stawiamy na pierwszym miejscu. Profesjonalny personel oraz nowoczesna technologia zapewnia najwyższe możliwe standardy.
Bez nazwy 6

Implanty dentystyczne w Turcji

Implanty zębowe (dentystyczne) są najbardziej pożądanym zabiegiem dentystycznym w Turcji. Implanty zębowe rozwiązują wiele problemów związanych z brakiem zębów. Dodatkowo wykonywane są w bardzo przystępnej cenie. Twój uśmiech zmieni się już po dwóch wizytach. Na pierwszej wizycie zostaną wszczepione implanty zębów, a już po 3 miesiącach od zabiegu dentystycznego (po czasie gojenia) będziesz cieszyć się swoim nowym pięknym uśmiechem. Dzięki dożywotniej gwarancji na implanty możesz być pewny, że nasza jakość usług jest na najwyższym poziomie.
kolo1
kolo2

Licówki dentystyczne w Turcji

Licówki dentystyczne są jednym z najbardziej popularnych estetycznych zabiegów dla pacjentów z całego świata. Dzięki takiemu zabiegowi możemy uzyskać niesamowity uśmiech popularnie nazywany Hollywood Smile. Licówki pozwalają nam skorygować nasze zęby bez długich zabiegów dentystycznych i dodatkowo ich cena jest bardzo przystępna. Już po dwóch wizytach u dentysty możesz zamienić swój uśmiech w Hollywood Smile. Decydując się na licówki w Turcji odwiedzisz niesamowity kraj i odmienisz swój uśmiech. Jakość całej usługi i materiały użyte przy całym zabiegu nie różnią się jakością od tych w Europie czy Ameryce, ale różnica ceny jest znacząca, dzięki czemu na licówki decydują się pacjenci z całego świata.

Korony na zęby

Korony na zęby, które robimy w Turcji są bardzo popularne na całym świecie. Zabieg ten jest powszechny, ale może być także bardzo kosztowny. Wysoka jakość naszych materiałów i najwyższej jakości zabiegi dentystyczne w połączeniu z przystępną ceną są bardzo ważnym czynnikiem, który sprawia, że każdego roku do Turcji przyjeżdża coraz więcej osób. Korony mogą być dla pacjenta procedurą zmieniającą życie. Pomagają w wyglądzie, ale także w odzyskaniu pięknego uśmiechu.
kolo3
Czy korony na zęby są trwałe ?
Zastanawiając się nad nowym hollywoodzkim uśmiechem często stajemy przed pytaniem czy korony stomatologiczne są trwałym rozwiązaniem?. Wykonane z cyrkonu są nawet twardsze od naszych naturalnych zębów. Należy jednak pamiętać, że nakładane są często na nasze oszlifowane zęby a te nadal pozostają kruche. Korona chroni nasze zęby przed wrażliwością na ciepło lub zimno ale także przed przebarwieniami. Jest to idealne rozwiązanie dla osób poszukujących pięknego śnieżnobiałego uśmiechu.
woman1
Jak długo trwa zakładanie koron na zęby
Założenie koron na zęby jest możliwe już podczas jednego 7 dniowego wyjazdu. Podczas pierwszej wizyty nasi specjaliści dopasują i przygotują projekt Twoich nowych koron. Przy kolejnej zostaną one umieszczone na odpowiednim miejscu. Oferujemy 5-letnią gwarancję, która zapewnia profesjonalną jakość naszych usług.

Chcemy zobaczyć jak się uśmiechasz

Każda podróż zaczyna się od małego kroku i Twojej decyzji o stworzeniu lepszej przyszłości. Niech dzisiaj rozpocznie się nowy rozdział dla Twojej pewności siebie i promiennego uśmiechu! Pozwól nam towarzyszyć Ci w Twojej przygodzie. Nasz profesjonalny zespół pomoże Ci wybrać odpowiednią metodę poprawy Twojego uśmiechu, Doradzimy w wyborze odpowiedniego zabiegu. Zobacz jak licówki mogą odmienić Twój uśmiech.
Zaplanuj z nami idealną podróż...
Korony
Cyrkonowe
Implanty
Stomatologiczne
Licówki
Stomatologiczne
Hollywood
Smile
Wybielanie
Zębów
Jak uzyskać najładniejszy Hollywood Smile
zeby

Profilaktyczne usługi stomatologiczne

Regularne kontrole przez specjalistę są niezbędne do utrzymania zdrowych zębów na całe życie. Dzięki wczesnemu wykrywaniu i korygowaniu problemów stomatologicznych zapobiega to ryzyku rozwoju próchnicy, utraty szkliwa lub infekcji dziąseł, takich jak zapalenie dziąseł i przyzębia. Pamiętaj, że założenie licówek odmieni twój uśmiech, ale dbanie o higienę jamy ustnej jest nie odłącznym elementem naszego życia.

Licówki - cel zabiegu

Celem stomatologii estetycznej jest zapewnienie jasnego uśmiechu poprzez zajęcie się estetycznym wyglądem zębów i rozwiązywaniem problemów związanych z dziąsłami oraz kolorem, konturem, proporcjami i równowagą zębów względem siebie przy minimalnej ingerencji w uzębienie pacjenta. Licówki tworzą Twój nowy komfort uśmiechu.

Licówki w Stambule

Turcja jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc dla międzynarodowych pacjentów podróżujących w celach medycznych. Dzięki zdumiewającym wynikom i doświadczonym dentystom coraz więcej osób podróżuje do Turcji na różne zabiegi dentystyczne w tym licówki i implanty zębowe. Całą podróż można połączyć w niesamowitą przygodę.
Uśmiechy naszych klientów
Jeden uśmiech wyraża więcej niż tysiąc słów. Zobacz jak wyglądają efekty przed i po naszych klientów którzy skorzystali z zabiegów. Licówki, implanty zębowe i korony na zęby odmieniły ich uśmiechy.
Co o nas mówią
Opinie naszych pacjentów
Licówki? Implanty zębowe? A może inne zabiegi? Nie ważne co wybierzesz, Twoja opinia jest bardzo ważna.
DOSKONAŁA
25 opinii na
Arnold Bernaciak
Arnold Bernaciak
2021-08-23
Zweryfikowana
Profesjonalizm, bezpieczeństwo, odpowiedzialność, wysoka jakość, najwyższe standardy medyczne i turystyczne, a także przemiła atmosfera i otwartość we wszystkich kontaktach to cechy charakteryzujące firmę Flymedica i klinikę Dr Serkana Aygina. Klient (pacjent) może czuć się w pełni zaopiekowanym i bezpiecznym na każdym etapie podróży i leczenia. Co bardzo ważne, cały proces organizacji wyjazdu może odbywać się w pełni zdalnie, co czyni go niezwykle dostępnym i stosunkowo łatwym w przygotowaniu. Pierwszy etap to analiza, na podstawie przesłanych zdjęć, możliwości wykonania zabiegu. Klient otrzymuje jasną i konkretną odpowiedź czy w danej sytuacji jest możliwy skuteczny zabieg czy nie. Szczegóły wyjazdu (wybór terminu zabiegu, wybór lotu, organizacja pobytu) ustalane są wspólnie z biurem Flymedica. Doświadczenie w tym zakresie właścicieli firmy pozwala w pełni im zaufać, wiedząc, że bedą to wybory optymalne. Firma dostarcza wszystkie niezbędne materiały dotyczące podróży, pobytu, zabiegu i postępowania po zabiegu. Przed wyjazdem, osoby z biura Flymedica cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Z kolei w czasie pobytu zdalnie koordynują kolejne działania przez komunikator What's up. Przy jakichkolwiek zapytaniach i ewentualnych niejasnościach pojawia się ta drogą natychmiastowa odpowiedź. Mam wrażenie, że wystarczyło tylko wsiąść do samolotu a potem wszystko się już samo potoczyło. Na lotnisku, zgodnie z instrukcją czeka kierowca. Zabiera do hotelu. W hotelu zarezerwowany pokój. Flymedica pyta przez What's up czy wszystko ok, czy może potrzebne jakieś wsparcie. Kierowca zawozi do kliniki. W klinice czeka przesympatyczna Pani, Polka mieszkająca od wielu lat w Turcji, która kieruje wszystkimi krokami pacjenta w klinice a przy okazji jest nieocenionym wsparciem dla zestresowanych oraz źródłem wiedzy i ciekawostek o Turcji i Stambule. Konsultacje z dr Serkanem Ayginem, zabieg i odbywające się kolejnego dnia zdjęcie opatrunku i kontrola to prawdziwy profesjonalizm połączony z miłą, sympatyczną atmosferą, których można życzyć wszystkim placówkom medycznym. Wszystko bezboleśnie i pod pełną kontrolą. Klinikę opuszcza się z pakietem leków i środków wspomagających leczenie oraz wytycznymi dotyczącymi ich stosowania. Koniecznie należy jeszcze podkreślić dwie kwestie. Pierwsza z nich to cena i jej odniesienie do jakości świadczonych usług. Wystarczy porównać z innymi ofertami... Druga to możliwość połączenia wyjazdu z chociaż krótkim zwiedzaniem jednego z najważniejszych dla rozwoju cywilizacyjnego miast naszego globu.
Czytaj więcej
Paweł Napierała
Paweł Napierała
2021-08-19
Zweryfikowana
To była jedna z lepszych decyzji, zachęcony opiniami znajomych, którzy już gęstwinę włosów zyskali dzięki FLYMEDICA postanowiłem pojechać. Wszystko na bardzo wysokim poziomie, od transferu z lotniska, hotel aż po całą klinikę, która jest bardzo nowoczesna. Podziękowania dla Pana Adriana, a szczególnie Pani Mirki, która troszczyła się o nas na miejscu! Na pewno będę polecał, zresztą jestem żywą reklamą i kilka osób już mi pozazdrościło i poleciało a to dopiero 8 miesięcy po!
Czytaj więcej
Robert Pawlik
Robert Pawlik
2021-08-02
Zweryfikowana
Jestem już po przeszczepie i po powrocie z Turcji. Wszystko się udało, dr Serkan na konsultacji zwiększył mi nawet wcześniej planowane pobranie z 2800 na 3500 graftów ? Jestem bardzo zadowolony z zabiegu i chciałem bardzo podziękować za pomoc i profesjonalne podejście do tematu. Całość była bardzo dobrze zorganizowana i wszystko było dokładnie tak jak miało być. Mam tu na myśli pomoc Pani Agaty i Pana Adriana w Polsce, jak i Pani Mirki na miejscu w Istambule, hotel, taksówki i oczywiście samą klinikę ?.
Czytaj więcej
Mat Mat
Mat Mat
2021-07-17
Zweryfikowana
Klinika profesjonalna, logistyka bardzo dobra, a przede wszystkim sam zabieg wykonany sprawnie. Na miejscu bardzo pomocna była Pani Mirka, tłumacz języka tureckiego. Dzięki temu nie było problemów z ustaleniem szczegółów. Cieszę się, że zdecydowałem się na zabieg. Poza samą kliniką atrakcyjne jest miejsce jej położenia, czyli Stambuł. Zwiedzałem to miasto z przyjemnością. Warto jeszcze wspomnieć, że po zabiegu otrzymałem pokaźny pakiet kosmetyków i suplementów diety, co również nie jest bez znaczenia 🙂
Czytaj więcej
Michał Marciniak
Michał Marciniak
2021-07-16
Zweryfikowana
Drodzy niezdecydowani! Obecnie jestem prawie 5 miesięcy po przeszczepie włosów. Czuje się rewelacyjnie, pewny siebie po prostu szczęśliwy. Po latach walki o każdy włos zdecydowałem się na przeszczep włosów w Turcji. Długo zastanawiałem się przed podjęciem decyzji ale teraz wiem, że była to najlepsza decyzja w moim życiu! Wybór padł na FlyMedica z kilku względów. Przede wszystkim mega profesjonalne, empatyczne podejście do klienta. Od samego początku czułem wsparcie i opiekę Pani Agaty i Pana Adriana (właścicieli firmy współpracującej z kliniką Dr Serkan Aygin). Począwszy od setek pytań, którymi zalewałem Panią Agatę przed wyjazdem, jak i późniejsze pytania kierowane do Pana Adriana (właściciele firmy). Zdecydowałem, że na własną rękę kupie loty do Stambułu. Całą resztą nie musiałem się martwić! Na lotnisku czekał kierowca, który zawiózł mnie prosto do czterogwiazdkowego hotelu. Po jednodniowym zwiedzaniu Stambułu nadszedł dzień operacji. W klinice podczas konsultacji, jak również podczas samej operacji czuwała nade mną przesympatyczna Pani Mirka, która zapewniała wsparcie, spokój i robiła wszystko, abym nie czuł się zestresowany. Operacja trwała kilka godzin, ale byłem w pełni spokojny o jej przebieg, gdyż miałem szczere poczucie profesjonalnej opieki medycznej.Na drugi dzień kierowca zawiózł mnie do kliniki na zdjęcie opatrunku, kontrolę i zabieg laserowy. W klinice otrzymałem również specjalne preparaty oraz wytyczne dotyczące dalszej pielęgnacji głowy. Po powrocie do Polski mimo upływu prawie 5 miesięcy nadal mam kontakt z FlyMedica, szczególnie z Panem Adrianem, który cierpliwie i chętnie odpowiada na wszystkie moje pytania o każdej porze, a nawet w nocy. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na FlyMedica! Efekt po 5 miesiącach jest niesamowity! A to nie wszystko, bo finalny efekt będzie widoczny po 12 miesiącach. Szczerze polecam wszystkim, którzy zmagają się z włosowym problemem i wahają się nad podjęciem decyzji. Warto wybrać profesjonalistów, WARTO WYBRAĆ FLYMEDICA! Polecam serdecznie!
Czytaj więcej
Zenek Cykcyk
Zenek Cykcyk
2021-07-15
Zweryfikowana
Dosłownie niedawno zakończył się mój zabieg przeszczepu włosów, który zorganizowany został przez FlyMedica. Od samego początku, tj. od pierwszego kontaktu telefonicznego wszystko przebiegło profesjonalnie. Kilinkika na bardzo wysokim poziomie, jak i sama opieka nad pacjentem. Wszystko zorganizowane tak, aby każdy czuł się wyjątkowo dobrze. Indywidualne podejście do pacjenta, na każdym kroku byłem pytany jak się czuje i czy czegoś potrzebuje. Sam dr Serkan Aygin wyznaczał linię włosów, w międzyczasie kontrolował przebieg zabiegu wykonywanego przez wyzanczony zespół. Każda osoba z pięcieosobowej ekipy doskonale wie co ma robić, zna swoje zadnia i podział obowiązków. W trakcie zabiegu panuje miła atmosfera. Obecna na miejscu Pani Mirka nie była pomocna tylko jak tłumacz oraz przewodnik po klinice, ale udzielała wielu merytorycznych i cennych wskazówek oraz swoją sympatyczną osobowością umilała czas spędzony w klinice. Niezwykle pomocna osoba. Naprawdę o nic nie trzeba się martwić. Wychodząc z lotniska czeka transfer, hotel na wysokim poziomie z wyżywieniem, na zabieg, kontrolę zorganizowany transfer. Kontakt z Flymedica cały czas, zawsze odpowiadają na zadane pytania bez zwłoki. Zdecydowanie polecam FlyMedica. Przemek 🙂
Czytaj więcej
Maciej Swiatek
Maciej Swiatek
2021-07-04
Zweryfikowana
Pragnę podzielić się swoim wspaniałym doświadczeniem związanym z FlyMedicą - polecam ich z całego serca 🙂 Natrafiłem na FlyMedica na mediach społecznościowych - temat bardzo mnie zainteresował, po dogłębnym reasearchu i przeczytaniu opinii oraz zapoznaniu się z tematem postanowiłem skontaktować się z przedstawicielami. Zostałem oczarowany otwartością Pani Agaty oraz Pana Adriana (z góry przepraszam za miliony pytań i telefony :P), dobrocią oraz wyrozumiałością - odpowiedziami na wszystkie pytania. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych dokumentów zdecydowałem się na wyjazd grupowy do Istambułu do kliniki Dr. Serkan Aygin. Wyjazd grupowy odbył się 27 czerwca z lotniska Chopina w Warszawie (na miejscu czekali już przedstawiciele FlyMedica) - Pan Adrian i Pani Agata. Na miejscu spotkałem także inne osoby mające podobne niemiłe doświadczenia z włosami. Pragnę zaznaczyć, że od lotniska w Warszawie (27 czerwca) aż do powrotu (30 czerwca) do Polski mieliśmy zapewnioną całodobową opiekę oraz wszystko było skrupulatnie zaplanowane i dopięte na "tip top" przez FlyMedica. Po przyjeździe na lotnisko do Turcji czekał już na nas kierowca, który miał za zadanie zawieźć nas bezpiecznie do hotelu - naszym hotelem był "Nova Plaza Pera" - resztę wieczoru mieliśmy dla siebie, ale oczywiście byliśmy w ciągłym kontakcie poprzez aplikację WhatsApp. Następny dzień był zaplanowany na zwiedzanie Istambułu całą grupą, a na dodatek wszystkiego mieliśmy przyjemność być oprowadzonymi przez najlepszą przewodniczkę jaką kiedykolwiek spotkałem - Panią Yildiz (wspaniała kobieta). Polecam każdemu zwiedzanie tego pięknego miasta, gdzie można zobaczyć ślady historii kultury chrześcijańskiej jak i muzułmańskiej, a także poznać kulturę oraz styl życia mieszkających tam obecnie ludzi. Po zwiedzaniu przyszedł czas na wspólną kolację w restauracji hotelowej, a także poznanie Pani Mirki (tłumaczki). Dzień przeszczepu - transport oczywiście zapewniony z hotelu aż do samej kliniki Dr. Serkan Aygin, gdzie czekała na nas Pani Mirka, która jest tłumaczem, ale nie tylko. Jest niesamowicie ciepłą i miłą osobą, a także przeprowadza pacjentów przez całą procedurą związaną z przeszczepem. Sama klinika wygląda bardzo nowocześnie oraz jest usytuowana obok hotelu Marriott, cały personel klinki mówi po angielsku i stara się z całych sił, aby zabieg był jak najbardziej komfortowym doświadczeniem. Przed zabiegiem odbywamy konsultację z Doktorem Serkanem, a Pani Mirka nam towarzyszy i służy pomocą. Po ustaleniu wszystkich szczegółow przychodzi czas na przeszczep - możemy liczyć na pełen profesjonalizm i wsparcie Pani Mirki oraz całej załogi lekarskiej. Sam zabieg jest bezbolesny (dostajemy znieczulenie), cały czas jesteśmy przytomni, można robić przerwy - w zależności od woli pacjenta, lekarze ciągle upewniają się, że wszystko jest z nami w porządku. Po całym procederze czeka na nas posiłek, a następnie powrót do hotelu - jest możliwe, że po paru godzinach od przeszczepu można czuć lekki dyskomfort - jest to spowodowane tym, że znieczulenie przestaje działać - w moim przypadku tak było, ale trwa to tylko raptem parę godzin, a następnie to uczucie ustępuje całkowicie 🙂 Dzień powrotu do Polski - w godzinach porannych wymeldowanie się z hotelu, a następnie powrót do kliniki w celu wyczyszczenia ran oraz poddaniu się 15minutowej terapii laserowej LLLT. W klinice czekał na nas ciepły posiłek - niestety wszystko co dobre, szybko się kończy, a więc czekał nas powrót do Polski. Podsumowując, polecam każdemu - nie warto się wahać, oddajemy się w ręce specjalistów, którzy są niezmordowani, zawsze pomocni, zawsze chętnie odpowiadają na pytania, zapewniają świetną atmosferę. Poznajemy także wspaniałych ludzi i zawieramy nowe znajomości, a przede wszystkim zmieniamy swoje życie - przez cały czas po powrocie jesteśmy w kontakcie z FlyMedica przez WhatsApp, dbają o nas jak o jajko. Z niecierpliwością czekam na efekty i mam nadzieję, że niedługo zobaczę u siebie jak włosy rosną jak "trawa po deszczu".
Czytaj więcej
Maciej Zydroń
Maciej Zydroń
2021-07-03
Zweryfikowana
Pod koniec czerwca poleciałem za pośrednictwem FlyMedica do Istambułu, na przeszczep włosów do kliniki Dr. Serkan Aygin. Cały wyjazd przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Był to wyjazd grupowy, na którym poznałem świetnych ludzi mających podobne doświadczenia. Dodatkowo od lotniska w Warszawie do powrotu z Istambułu cały czas towarzyszyli nam Adrian i Agata – pracownicy FlyMedica. Opiekowali się nami podczas całego wyjazdu, tworząc świetną atmosferę. Od szczegółowych odpowiedzi na pytania związane z przyczepem włosów po niedziałającą klime w pokoju hotelowym czy polecenie najlepszych miejsc do odwiedzenia w Istambule. Jeśli zaś chodzi o sam przeszczep, to w klinice Dr. Serkan Aygin poczułem się zaopiekowano jak nigdy wcześniej : D Podczas pobytu w klinice przez większość czasu towarzyszy nam Pani Mirka, która jest tłumaczem, ale nie tylko. Jest niesamowicie ciepłą i miłą osobą, która przeprowadza pacjentów przez całą procedurą związaną z przeszczepem. Dodatkowo cały personel klinki mówi po angielsku i stara się z całych sił, aby zabieg był jak najbardziej komfortowym doświadczeniem. Podczas samego zabiegu mogłem liczyć na profesjonalizm i wsparcie pani Mirki i osób, które go wykonywały. Już nie mogę się doczekać efektów! 🙂
Czytaj więcej
SATYANARAYANA REDDY GAJULAPALLY
SATYANARAYANA REDDY GAJULAPALLY
2021-07-02
Zweryfikowana
I recently had happened to take hair transplantation in Istanbul, Turkey at Dr. Serkan Aygin Clinic. The entire process went smoothly and without pain. The whole staff were professional high, Friendly and treat everyone with so much of care and especially Adrian and Agata(FLYMEDICA, Poznan) are supportive and informative 24/7 & provided me the precise information regarding the treatment all the time. I’m pretty much happier with the treatment and can’t wait to see final results ? Sincere thanks to Adrian, Agata and Dr.Serkan. Highly recommend..!?
Czytaj więcej
Zobacz materiały video przygotowane przez naszych pacjentów
Już teraz możesz zobaczyć jak wyglądają licówki lub implanty zębowe u naszych klientów. Dzięki materiałom video bliżej poznasz nasze wszystkie zabiegi. 
Nasze oferty pakietowe na licówki i korony
Ile kosztują licówki z Flymedica
CYRKON
Zasob 39
Licówki lub korony cyrkonowe
3920 €
E-MAX
Zasob 40
Licówki E-MAX
5520 €

Z nami bardziej się opłaca

Implanty
implanty pojedyncze
Korony
korony
Licówki
korony
Licówki - informacje dla Ciebie
Licówki mają wiele zalet, które całkowicie odmienią Twój codzienny uśmiech. 
Co należy wiedzieć o licówkach w Turcji
Zabieg, w którym zakładane są licówki jest zabiegiem estetycznym wykonywanym w Turcji. Procedura nie różni się niczym od zabiegów oferowanych w innych miejscach na całym świecie. Pacjenci wybierają Turcję głównie ze względu na przystępną cenę licówki, ale także wysoką jakość zabiegów w porównaniu z innymi krajami. W Turcji licówki są bardzo popularne i Wymagają tylko dwóch wizyt. Nawet przy niższej cenie nie ma kompromisu w jakości.
Dlaczego warto wybrać licówki w Stambule 
Licówki i zabieg estetyczny w Stambule to nie wszystko. Turcja jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc na świecie przez pacjentów międzynarodowych. Piękne miejsca i możliwość zwiedzania wielu atrakcji turystycznych sprawia, że nasza podróż to nie tylko licówki, implanty stomatologiczne, wybielanie zębów lub inne zabiegi stomatologiczne, ale także niesamowite doświadczenie na całe życie.
Licówki - Jak długo musze zostać w Stambule
Na zabieg, w którym zakładane są licówki potrzebujemy dwóch wizyt, które zajmą od 5-7 dni. Po tym czasie Twój nowy uśmiech jest gotowy. Czas oczekiwania między wizytami umilą Tobie piękne atrakcje, które spotkasz w Turcji.
Masz pytania?
Potrzebujesz porady lub chciałbyś umówić się na spotkanie? Czy licówki będą dla Ciebie dobre? Odpowiemy na Twoje pytania.
implant
Potrzebujesz bezpłatnej konsultacji?
Do wstępnej oceny prześlij nam swoje zdjęcia według poniższego wzorca. Na ich podstawie wstępnie dowiesz się czy licówki są dla Ciebie lub jakie implanty czy korony użyć w Twoim przypadku. 
Uzyskaj poradę już teraz! 
w1
Wciśnij dolną
szczękę do tyłu
w2
Wciśnij dolną
szczękę do przodu
w3
Górna szczęka
w4
Żuchwa
w5
RTG