fbpx
Przejdź do treści
Rynoplastyka
Plastyka Nosa

Co to jest zmiana kształtu nosa (Rhinoplastyka)?

Korekcja nosa to operacja chirurgii plastycznej wykonywana w celu wyeliminowania problemów zdrowotnych nosa lub zmiany kształtu nosa . Korekcja nosa może wyeliminować wiele fizycznych problemów z nosem. Chociaż przyczyny kosmetyczne, takie jak niski czubek nosa i łukowata struktura nosa , są jednymi z powodów operacji plastyki nosa, istnieją również wrodzone lub nabyte przyczyny medyczne , które mogą powodować problemy z oddychaniem .
kolo 1 3

Dlaczego wykonuje się plastykę nosa?

Profilaktyczne usługi stomatologiczne

Korekcję nosa można przeprowadzić również w celach estetycznych takich jak korekcja wysklepionego nosa , zwężenie lub zmiana kształtu czubka nosa, podniesienie niskiego czubka nosa , korekta wewnętrznej i zewnętrznej krzywizny nosa, zmiana szerokości i korekcja asymetrii nosa. nozdrzy , korygując szerokość i asymetrię nasady nosa.

Korekcja nosa wykonywana ze względów medycznych

Operacja plastyki nosa może być preferowana zwłaszcza w przypadku strukturalnych trudności w oddychaniu , wad wrodzonych , urazów nosa , raka lub uszkodzeń nosa spowodowanych infekcją. Mogą wystąpić problemy z oddychaniem związane z drogami oddechowymi nosa. W takich przypadkach operacje chirurgiczne są uważane za restrukturyzację nosa, podczas gdy większość operacji plastycznych nosa jest klasyfikowana jako operacje kosmetyczne.

Jak przebiega operacja plastyki nosa?

Operacja plastyki nosa ma różnice rasowe i regionalne. Istnieją również różnice strukturalne między mężczyznami i kobietami , co należy wziąć pod uwagę w operacjach plastyki nosa. Chociaż operacja plastyki nosa jest wykonywana głównie ze względów kosmetycznych, podczas konsultacji chirurg plastyczny ocenia osobę pod kątem przydatności do tej operacji. Podczas konsultacji przedoperacyjnej chirurg plastyczny bada strukturę nosa. W tym miejscu bardzo ważne jest jasne określenie problemów powodujących zakłócenia. Podczas konsultacji zdjęcia wykonane aparatem Vectra są modelowane w 3D. Model ten jest niezbędny do zademonstrowania przez lekarza zabiegu. Daje możliwość wizualizacji pooperacyjnego profilu lub symetrii bocznej przed operacją, prawidłowej analizy problemu i uzyskania prawidłowych wyników. Istnieje wiele różnych metod preferowanych w operacjach plastyki nosa. W operacjach wykonywanych w znieczuleniu ogólnym stosuje się kroki dla odpowiedniej metody.
kolo 2
Co to jest zachowawcza plastyka nosa?
Operacje plastyki nosa, które chronią grzbiet nosa lub kość nosową , nazywane są plastyką nosa. Celem jest tutaj rozwiązanie problemów z nosem przy jednoczesnym zachowaniu naturalnej budowy nosa . Górna część naturalnego grzbietu nosa osoby, czyli struktura kości i chrząstki, nie jest złamana. W dolnej części istniejących kości i chrząstek wykonuje się niewielkie nacięcia i usuwa nadmiar. W ten sposób koryguje się łuk nosa.
W plastyce nosa z zachowaniem proces gojenia jest szybszy, ponieważ integralność tkanki nie zostaje naruszona. Dzięki tej integralności tkanki czubek nosa nie ulega zmianie , a struktura mięśni jest zachowana w ten sam sposób. Choć priorytetem w korekcji zachowawczej plastyki nosa jest skorygowanie łuku nosa, poprawia ona również komfort oddychania , ponieważ po tej procedurze udrożnią się również drogi oddechowe.
Jak przebiega konserwująca plastyka nosa?
Podczas konsultacji przedoperacyjnej chirurg plastyczny bada strukturę nosa. W tym momencie bardzo ważne jest jasne sformułowanie reklamacji. Podczas procesu konsultacji zdjęcia wykonane urządzeniem Vectra są modelowane w 3D. Ten model jest ważny dla lekarza, aby zademonstrować procedurę, która zostanie wykonana. Daje możliwość wizualizacji profilu lub symetrii pooperacyjnej przed operacją, prawidłowej analizy problemu i uzyskania prawidłowych wyników.
W tych otwartych lub zamkniętych operacjach dokonuje się korekcji tkanki, chrząstki i kości. Technika, która zostanie zastosowana podczas operacji, zależy od budowy nosa danej osoby. Łuk nosowy, garb i krzywizny kości/chrząstki są korygowane chirurgicznie.
Kto może skorzystać z zachowawczej plastyki nosa?
Dla osób
z opadającym
nosem
Ci, którzy
mają grubą
strukturę nosa
Ci, którzy mają rozwidlony lub krzywy czubek nosa
Te z łukowatym
nosem
Septorhinoplastyka

Co to jest septorhinoplastyka?

Septorhinoplastyka, zaliczana do zabiegów kosmetycznych nosa, to nazwa operacji wykonywanej głównie w celu zmiany zewnętrznego kształtu i wielkości nosa . Jeśli przegroda , ściana między dwoma nozdrzami , jest odchylona lub wygięta, może to nie być przyjemne dla osób zarówno pod względem zdrowia, jak i wyglądu kosmetycznego. Operację septorhinoplastyki wykonuje się w celu ułatwienia i poprawienia oddychania oraz usunięcia odchyleń i wypukłości kostnych.

Jak przebiega septorhinoplastyka?

Podczas konsultacji przedoperacyjnej chirurg plastyczny bada strukturę nosa. W tym momencie bardzo ważne jest jasne sformułowanie reklamacji. Podczas procesu konsultacji zdjęcia wykonane urządzeniem Vectra są modelowane w 3D. Ten model jest ważny dla lekarza, aby zademonstrować procedurę, która zostanie wykonana. Daje możliwość wizualizacji profilu lub symetrii pooperacyjnej przed operacją, prawidłowej analizy problemu i uzyskania prawidłowych wyników. Septorhinoplastyka to trwająca od 2 do 4 godzin operacja wykonywana w znieczuleniu ogólnym . W tych zamkniętych lub otwartych operacjach dokonuje się korekcji tkanki, chrząstki i kości. Technika, która zostanie zastosowana podczas operacji, zależy od budowy nosa danej osoby. W rewizji chrząstki i kości niedobory lub nadmiary tkanek koryguje się chirurgicznie między skórą nosa a szkieletem chrzęstno-kostnym. Następnie pożądany kształt uzyskuje się poprzez zmianę kształtu kości i chrząstki różnymi zabiegami chirurgicznymi.

Kto może poddać się septorhinoplastyce?

Septorhinoplastyka, którą można wykonać również w celach kosmetycznych, jest najczęściej stosowana u osób, które mają problemy z oddychaniem . Najczęstsze problemy z oddychaniem to:
- Suchość w ustach spowodowana krzywym nosem
- Głośny oddech
- Chrapanie
- Zmęczenie spowodowane problemami z oddychaniem
- Ostra kroplówka nosa
- Częste kichanie i katar

Jakie są cele septorhinoplastyki?

- Leczenie problemów z oddychaniem
- Zapewnienie prawidłowego oddychania przez nos zamiast ust
- Korekta odwróconych lub wywiniętych końcówek nosa
- Zmiana kształtu chrząstki
- Korekta grzbietu nosa
- Naprawianie złamań/pęknięć w kości nosowej lub chrząstce
1
Rewizyjna plastyka nosa

Jeśli nie możesz uzyskać najlepszych rezultatów podczas pierwszej operacji korekcji nosa, wszystko czego potrzebujesz to rewizja korekcji nosa.

Co to jest rewizyjna plastyka nosa?

Korekcja rewizyjna , znana również jako korekcja wtórna lub korekcja wtórna , jest wykonywana, gdy nie można było uzyskać zadowalających rezultatów z poprzedniej plastyki nosa oraz w celu skorygowania błędów popełnionych podczas poprzedniej operacji plastyki nosa.
Celem jest przywrócenie normalnej struktury nosa w celu ułatwienia przepływu powietrza przez nos . Dlatego ta operacja jest bezpośrednio związana z kształtem i funkcją nosa. Zatem poprawa funkcji nosa za pomocą rewizyjnej plastyki nosa umożliwia łatwiejsze oddychanie po zabiegu. Ponieważ ta operacja ma na celu skorygowanie poprzednich operacji, może być bardziej złożona niż zwykła operacja plastyki nosa.

Jak przeprowadza się rewizyjną plastykę nosa?

Podczas konsultacji przedoperacyjnej chirurg plastyczny bada strukturę nosa i uzyskuje informacje o operacji, jaką pacjent przeszedł wcześniej. W tym momencie bardzo ważne jest jasne sformułowanie reklamacji. Podczas procesu konsultacji zdjęcia wykonane urządzeniem Vectra są modelowane w 3D. Ten model jest ważny dla lekarza, aby zademonstrować procedurę, która zostanie wykonana. Daje możliwość wizualizacji profilu lub symetrii pooperacyjnej przed operacją, prawidłowej analizy problemu i uzyskania prawidłowych wyników.
Rewizyjna plastyka nosa to operacja trwająca od 2 do 4 godzin, wykonywana w znieczuleniu ogólnym . W tych zamkniętych lub otwartych operacjach plastyki nosa przeprowadzane są rewizje tkanki, chrząstki i kości . Technika, która zostanie zastosowana podczas operacji, zależy od budowy nosa danej osoby. W rewizji chrząstki i kości niedobory lub nadmiary tkanek koryguje się chirurgicznie między skórą nosa a szkieletem chrzęstno-kostnym. Następnie pożądany kształt uzyskuje się poprzez zmianę kształtu kości i chrząstki różnymi zabiegami chirurgicznymi. Niektóre dodatkowe procedury mogą być wymagane w rewizyjnej plastyce nosa . Mogą one obejmować usunięcie chrząstki lub kości, usunięciepodskórnej tkanki właściwej lub iniekcji tkanki tłuszczowej .

Kto może uzyskać rewizyjną plastykę nosa?

Rewizyjna plastyka nosa może być odpowiednia dla osób, które mają jeden lub więcej z następujących problemów w nosie:
- Nadmiernie zwężony i ściśnięty czubek nosa,
- Wady i asymetria w nozdrzach,
- Zmarszczki na skrzydełkach nosa,
- Zakrzywiony czubek nosa,
- Krzywy nos,
- Dysproporcja w długości nosa,
- Zwężenie nasady nosa,
- Problemy z oddychaniem,
- Garb, który pojawia się ponownie na grzbiecie nosa,
- Zapadnięty lub nadmiernie wyrzeźbiony wygląd nosa po operacji,
- Niezadowolenie z poprzednich wyników plastyki nosa.
2

Kiedy można przeprowadzić rewizyjną plastykę nosa?

Korekcję rewizyjną można przeprowadzić co najmniej rok po pierwszej operacji plastyki nosa , ponieważ proces regeneracji i poprawy nosa trwa rok po operacji .

Czy rewizyjna plastyka nosa pozostawi bliznę?

W rewizyjnej plastyce nosa zazwyczaj stosuje się zamknięte techniki chirurgiczne , a ponieważ nacięcia są wykonywane po wewnętrznej stronie nosa , blizna nie jest widoczna z zewnątrz. Jeśli dana osoba potrzebuje otwartej plastyki nosa, między nozdrzami pojawi się blizna, która nie jest bardzo zauważalna .
Korekcja nosa (estetyka końcówki nosa)

Co to jest plastyka nosa?

Korekcja nosa, lepiej znana jako chirurgia kosmetyczna czubka nosa , opisuje operację wykonywaną tylko na czubku nosa. Operacja ta skupia się na przekształceniu czubka nosa i pozwala na zwiększenie lub zmniejszenie kąta pomiędzy podstawą czubka nosa a najwyższym punktem czubka nosa. Podczas gdy inne operacje kosmetyczne nosa koncentrują się na zmianie kształtu kości nosowej, plastyka nosa koncentruje się na czubku nosa i nie obejmuje żadnych interwencji w kości.
Cienki koniec chrząstki nosa może powodować opadanie nosa lub grubą skórę lub chrząstkę na czubku nosa; może powodować, że czubek nosa wydaje się okrągły i zniekształcony. Celem plastyki nosa jest zharmonizowanie kształtu czubka nosa z grzbietem i innymi częściami nosa oraz utrzymanie równowagi nosa z twarzą. Aby osiągnąć tę równowagę, chrząstkę można zmienić, zmienić jej położenie lub częściowo usunąć.
3

Jak przeprowadza się plastykę nosa na czubku nosa?

Korekcja nosa ma różnice rasowe i regionalne. Istnieją również różnice strukturalne między mężczyznami i kobietami, co należy wziąć pod uwagę również w operacjach plastyki nosa. Mimo, że operacja końcówki nosa jest wykonywana głównie ze względów kosmetycznych, to jednak kwalifikacja do zabiegu jest oceniana przez chirurga plastycznego podczas konsultacji.
Różne metody mogą być preferowane w operacjach plastyki nosa końcówek, podobnie jak w operacjach plastyki nosa. Operację można przeprowadzić jako operację otwartą lub zamkniętą. W operacjach wykonywanych w znieczuleniu ogólnym stosuje się kroki dla odpowiedniej metody.
W zależności od budowy nosa i pożądanego wyglądu, problem ten można również rozwiązać za pomocą wypełniaczy do nosa bez konieczności operacji.

Jakie są cele końcówki nosa?

- Zmniejszenie lub zwiększenie rozmiaru czubka nosa,
- Zwiększanie lub zmniejszanie kąta nachylenia czubka nosa,
- Zmiana kształtu chrząstek czubka nosa,
- Zwiększenie lub zmniejszenie grubości tkanki miękkiej na czubku nosa,
- Zmiana kształtu skrzydełek nosa,
- Zmniejszenie nozdrzy.

Jakie są zagrożenia związane z operacją nosa?

Podobnie jak w przypadku wszystkich operacji chirurgicznych, w plastyce nosa może wystąpić ryzyko związane z krwawieniem, infekcją lub znieczuleniem. Ponadto; Może wystąpić nadmierne krwawienie z nosa,
- Może wystąpić infekcja, która może wymagać leczenia antybiotykami lub innej operacji,
- Może wystąpić silny i uporczywy ból,
- Może występować trwałe drętwienie wokół nosa,
- Może wystąpić osłabienie zmysłu węchu (występuje w rzadkich przypadkach),
- Mogą pojawić się grube i nienormalne blizny,
- Duszność może wystąpić z powodu zwężenia dróg oddechowych,
- Na czubku i boku nosa widać obrzęk, który utrzymuje się przez długi czas,
- Po operacji może wystąpić deformacja nosa.
- Po operacji można nie być zadowolonym z nowego wyglądu i konieczna może być druga operacja.

Jakie są zagrożenia związane z operacją nosa?

Podobnie jak w przypadku wszystkich operacji chirurgicznych, w plastyce nosa może wystąpić ryzyko związane z krwawieniem, infekcją lub znieczuleniem. Ponadto; Może wystąpić nadmierne krwawienie z nosa,
- Może wystąpić infekcja, która może wymagać leczenia antybiotykami lub innej operacji,
- Może wystąpić silny i uporczywy ból,
- Może występować trwałe drętwienie wokół nosa,
- Może wystąpić osłabienie zmysłu węchu (występuje w rzadkich przypadkach),
- Mogą pojawić się grube i nienormalne blizny,
- Duszność może wystąpić z powodu zwężenia dróg oddechowych,
- Na czubku i boku nosa widać obrzęk, który utrzymuje się przez długi czas,
- Po operacji może wystąpić deformacja nosa.
- Po operacji można nie być zadowolonym z nowego wyglądu i konieczna może być druga operacja.
4
Jakie środki należy podjąć po operacji plastyki nosa?

Procedura po plastyce nosa

- Lód należy stosować przez pierwsze 2 dni.
- Nos należy chronić przed fizycznym uderzeniem przez 1 miesiąc .
- Asymetrię nozdrzy obserwuje się do 6-8 tygodni po operacji . Po całkowitym wyzdrowieniu oczekuje się symetrii nozdrzy od 90% do 95% .
- Lekkie krwawienie w postaci sączenia lub kapania po operacji jest zjawiskiem normalnym. Jednak w przypadku silnego i ciągłego krwawienia należy skonsultować się z lekarzem. Nos może być okresowo zablokowany po operacji. Może to trwać od 6 do 8 tygodni .

Możliwe sytuacje krytyczne po operacji plastyki nosa (nosa).

- Obrzęk : ustąpienie siniaków może zająć od 10 do 14 dni. Po miesiącu obrzęk i opuchlizna zmniejszają się i znikają.
- Ściegi : Stosowane są rozpuszczalne ściegi, które nie wymagają usuwania.
- Prysznic : W pierwszych dniach po zabiegu włosy można myć bez moczenia twarzy.
- Używanie okularów : Lekkie okulary można używać miesiąc po operacji.
Okulary w grubych oprawkach można używać po 6-7 tygodniach.
Wznowienie ćwiczeń i aktywności fizycznej: Zaleca się stopniowe wznawianie ćwiczeń sprzed operacji:
- 1 tydzień po operacji 25 procent poprzedniego planu i intensywności ćwiczeń,
- 2 tygodnie po operacji 50 procent poprzedniego planu i intensywności ćwiczeń,
- 3 tygodnie po operacji nie zaszkodzi ćwiczyć w tempie 75 proc. poprzedniej rutyny i intensywności ćwiczeń,
- Po 4 tygodniach można powrócić do rutynowych ćwiczeń z dotychczasowym schematem i intensywnością.
- Aktywność seksualna: Nie zaleca się jej przez pierwsze 4 tygodnie po operacji.
- Spożywanie alkoholu: Alkohol nie powinien być spożywany przez 2 tygodnie po operacji.
- Osiąganie ostatecznych wyników : 80% poprawa następuje pod koniec pierwszego miesiąca. Pełne wyzdrowienie spodziewane jest w ciągu 6 do 12 miesięcy.
Podsumowanie operacji

Czas operacji

2-4 godziny

Trwałość wyników

Stały

Hospitalizacja

1 dzień

Czas czułości

3 tygodnie

Znieczulenie

Ogólne znieczulenie

Czas wrócić do pracy

3 tygodnie

Flymedica Opinie
Maciej Maciek
Maciej Maciek
2023-10-10
Polecam przeszczep z Flymedica wszystko zorganizowane i dograne od A do Z tak jak jest to przedstawione w filmach, zaplanowanie wyjazdu, kupno biletów itp. W dniu wyjazdu założona grupa na aplikacji dająca możliwość ciągłego kontaktu z koordynatorem w czasie wyjazdu i po nim. Od momentu lądowania wszystkie transfery z lotniska do hotelu i z hotelu do kliniki zapewnione.Na miejscu Adrian udostępnia internet więc kiedy jest w pobliżu nie ma z tym problemu. Co do samej kliniki czystość, elegancja i pełen profesjonalizm oraz spokój i pewność że jest się w dobrych rękach. Trochę się obawiałem wyjazdu do Turcji i wykonania tam zabiegu jak się okazało zupełnie niepotrzebnie, dzięki Adrianowi czułem się jak w domu. Zdecydowałem się na wyjazd grupowy co każdemu gorąco polecam razem raźniej jak to się mówi 🙂 można porozmawiać wymienić się opiniami itp. Teraz tylko czekać na efekty, jeżeli chcesz odzyskać włosy flymedica będzie doskonałym wyborem. Polecam!
marek jonko
marek jonko
2023-10-10
Długo zastanawiałem się nad wyborem kliniki, mój wybór padł na flymedica. Skoro przede mną byli tam aktorzy czy prezenterzy to musi to być "topowa" klinika w Turcji i nie pomyliłem się 🙂 To był strzał w dziesiątkę, jestem obecnie po drugim zabiegu (łącznie mam przeszczepione ponad 7 tys graftów) i jestem bardzo zadowolony. Pierwszy raz poleciałem sam na wyjazd indywidualny, trochę się obawiałem jak sobie poradzę bo język angielski znam na podstawowym poziomie ale niepotrzebnie, zostałem dosłownie prowadzony za rączkę przez Pana Adriana. Kontaktował się ze mną już dobę przed wylotem, kierował na lotnisku, dawał wskazówki na whatsApp, bez problemu odnalazłem kierowcę w Stambule który odwiózł mnie do hotelu. Na drugi poleciałem już z żoną, wyjazd grupowy (gorąco polecam) tu czułem się bardziej jak na wakacjach niż na zabiegu, zwiedziłem część Stambułu który jest magiczny. Polecam Pana Adriana, bezinteresowny, zawsze pomocny dostępny 24godz. na dobę, Panią Mirkę która w klinice opiekuje się każdym pacjentem dosłownie jak matka i oczywiście Dr. Serkan Aygina i wszystkich pracowników, pełen profesjonalizm na najwyższym poziomie. Jeśli się zastanawiasz nad odzyskaniem włosow to flymedica jest idealnym wyboreml
Mimi Bi'mor
Mimi Bi'mor
2023-10-04
FlyMedica i Sarkan Aygan Clinic to prawdziwa perełka w świecie klinik przeszczepu włosów. Nasze doświadczenie z tą kliniką było po bardzo pozytywne. Wszystko było zorganizowane perfekcyjnie, od pierwszego do ostatniego kroku, sprawiając, że nasza decyzja o wyborze tej kliniki była najlepszą decyzją, jaką mogliśmy podjąć jako rodzina. Jedną z kluczowych postaci na miejscu, która uczyniła nasze doświadczenie jeszcze bardziej niezapomnianym, była nasza opiekunka Pani Mirka. Jej pełne humoru podejście do życia sprawiło, że czuliśmy się nie tylko pacjentami, ale również jak część wielkiej, przyjaznej rodziny. Jej zaangażowanie, troska i ciepło sprawiły, że każdy etap naszego leczenia był nie tylko bezbolesny, ale także pełen pozytywnej energii. Pani Mirka była niezwykle kompetentna i profesjonalna, zawsze gotowa odpowiedzieć na nasze pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości. Jej wiedza i doświadczenie były widoczne na każdym kroku, co tylko wzmocniło nasze zaufanie do FlyMedica i Sarkan Aygan Clinic. Ponadto, kontakt z FlyMedica po powrocie do Polski bezcenny. Nasz opiekun Adrian to niezwykle pomocna osoba, błyskawicznie reagująca na wszelkie nasze wątpliwości i pytania dotyczące pięlegnacji głowy w fazie pooperacyjnej. Regularnie monitoruje progres i udziela niezbednych wskazowek na podstawie prywatnie przesyłanych zdjęć. Czujesz się zaopiekowany, nawet po powrocie do Polski. Rewelacja. Jeśli zależy Ci na przeprowadzeniu przeszczepu włosów w miejscu, które oferuje najwyższy poziom profesjonalizmu i opieki, to FlyMedica i Sarkan Aygan Clinic są idealnym wyborem. To nie tylko rutynowy zabieg, ale prawdziwy rytuał przejścia na piękniejsze życie. Dzięki nim, odzyskaliśmy nie tylko nasze włosy, ale także pewność siebie i radość z życia. Polecamy tę klinikę z całego serca - to miejsce, które sprawia, że marzenia o gęstych, zdrowych włosach stają się rzeczywistością.
Dawid Lewczuk
Dawid Lewczuk
2023-09-25
Nie żałowałem ani chwili, że wybrałem FlyMedice na wyjazd do Turcji. Pełen profesionalizm obsługi od samego początku relacji z firmą. Asystenci są zawsze dostępni i odpowiadają jak najszybciej się da. Sam pobyt w Turcji jest również dopięty pod każdym szczegółem a pomoc Pani Mirki (tłumacz w klinice) jest niesamowita - wszystkie prośby, uwagi czy rozterki są od razu rozwiewane. Klinika jest super nowoczesna i profesjonalna - od pierwszego kontaktu z lekarzami, wiedziałem że jestem w dobrych rękach. Wszystkim co się zastanawiają gorąco polecam!!!
Rafał Piotrowski
Rafał Piotrowski
2023-09-13
W 100% polecam Flymedica. Na każdym kroku pełen profesjonalizm. Klinka dba o to by pacjent miał transport na każdym etapie pobytu. W hotelu niczego nie brakowało. Zabieg jak i konsultacje również na najwyższym poziomie. W szczególności na uznanie zasługuje indywidualne podejście do każdego przypadku. Pani Mirka (tłumacz) czuwa nad wszystkim w trakcie zabiegu i w trakcie konsultacji. Po zabiegu jak i w trakcie zabiegu Adrian odpowiada na wszystkie pytania dotyczące jak najlepiej dbać o swoje włosy. Dużym plusem kliniki jest równie to, że nie ma żadnych ukrytych kosztów i przed zabiegiem dostaje się informacje jakie są koszty i na jakie koszty trzeba być gotowym. Dodatkowo klinika podpowie wszystko co i jak z lotami 🙂
Grzegorz Kozieł
Grzegorz Kozieł
2023-09-11
Jeśli się zastanawiasz nad przeszczepem włosów w tej klinice to w 100% ją polecam🇹🇷💪💪 Organizacja na najwyższym poziomie. Polski opiekun ,który był z nami przez cały pobyt Adrian dostępne 24 na dobę jego zadanie jest wykonywane na najwyższym poziomie. Zespół medyczny wykonujący zabieg przeszczepu w pełni profesjonalny😘 Sam doktor właściciel kliniki osoba która podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta wspaniały człowiek. Pani Mirka opiekunka w klinice również Polka jej opieka to matczyne serce❤ I oczywiście w ciągu tych niecałych czterech dni jeszcze jest czas na zwiedzanie z Turczynka ,która mówi w języku Polskim pokazała nam najpiękniejsze miejsca w mieście, najlepsza przewodniczka w całej Turcji. Ps. Do zobaczenia👋👋
Hubert Marciniak
Hubert Marciniak
2023-09-11
Serdecznie Polecam jeśli zdecydowałeś się na przeszczep włosów a nie wiesz gdzie i jaką z firm wybrać to FlyMedica załatwi ci to na najwyższym poziomie i opiece . Bardzo dziękuje wszystkim którzy przyczynili się do mojej opieki ale najbardziej dziękuje Panu Adrianowi krótko mówiąc odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu lepiej nie mógł tego zorganizować jeszcze raz dziękuje i Pozdrawiam 💪🫶
Dawid Wiśniewski
Dawid Wiśniewski
2023-09-11
Chciałbym podzielić się moją pozytywną opinią na temat doświadczenia, jakie miałem z FlyMedica podczas przeszczepu włosów. Cały proces przebiegł bardzo sprawnie i profesjonalnie. Gdy dotarłem na miejsce, Adrian i Mirka zespołu FlyMedica byli niezwykle troskliwi i profesjonalni. Zadawali mi pytania, aby upewnić się, że wszystkie moje oczekiwania są zrozumiane, i wyjaśniali każdy krok procedury. To naprawdę pomogło mi się zrelaksować i poczuć, że jestem w dobrych rękach. Sam zabieg przeszczepu włosów przebiegł bezproblemowo. Personel był bardzo doświadczony i troszczył się o mój komfort w trakcie procedury. Po zabiegu otrzymałem jasne i szczegółowe instrukcje dotyczące opieki domowej i pielęgnacji włosów po przeszczepie. Podsumowując, doświadczenie z FlyMedica było dla mnie bardzo pozytywne. Personel był niezwykle profesjonalny, opiekuńczy i troskliwy. Gorąco polecam FlyMedica każdemu, kto rozważa przeszczep włosów!
Victor Leanca
Victor Leanca
2023-09-11
Jeżeli ktokolwiek z was zastanawia się nad przeszczepu włosów🧐 To jak najbardziej polecam tą klinikę, klinika na wysokim poziomie, specjaliści na wysokim poziomie i nasz opiekun Adrian jest najlepszy😊 Mieliśmy czas na zwiedzanie i na wszystko, organizacja na wysokim poziomie😉 Ja Pracuje jako Barber dlatego mój wygląd jest dla mnie bardzo Ważny 😎 Sam proces nie jest bolesny Polecam w 100%😀 Niczym nie musisz się martwić Opiekują się Tobą od A do Z Pozdrawiam całą ekipę🤗
Masz pytania?
Potrzebujesz porady lub chciałbyś umówić się na spotkanie? Czy licówki będą dla Ciebie dobre? Odpowiemy na Twoje pytania.
3