fbpx
Przejdź do treści

Flymedica - Przeszczepy Włosów

Dr Serkan Aygin w świecie

„European Medicine Awards of the 21st Century”. Podczas gali 4 grudnia 2019 r. w Paryżu nasz założyciel dr Serkan Aygın otrzymał „European Prize for Medicine” w dziedzinie „Transplantacja włosów”. Dr. Serkan AYGIN Clinic, która świadczy usługi przeszczepu włosów z międzynarodowymi standardami jakości w Turcji, po raz kolejny ukoronowała swój sukces w dziedzinie zdrowia tą nagrodą w Europie.

Zobaczcie efekt przeszczepu włosów po 12 miesiącach u Jędrzeja. Czy było Warto ? zdecydowanie Tak! w przypadku zakoli przeszczep włosów jest idealnym oraz trwałym rozwiązaniem i Jędrzej jest tego idealnym przykładem.

Jędrzej wraz ze swoim bratem, który zawodowo zajmuje się dbaniem o włosy i układaniem przepięknych fryzur odwiedzili klinikę Dr Serkana Aygina w celu pozbycia się kompleksu jakim były zakola Jędrzeja. Zobaczcie jak przebiegał przeszczep włosów u Jędrzeja i dlaczego akurat nam zaufali.

Tego trenera chyba zna każdy kto kiedykolwiek szukał rozwiązań treningowych w internecie. Michał w swoim materiale opowiada o przeszczepie włosów w Turcji ale również o aspektach związanych z siłownią, które mogą kolidować z przeszczepem włosów. jeśli jesteście osobami aktywnie trenującymi na siłowni i rozważacie zabieg przeszczepu włosów to musicie koniecznie obejrzeć ten materiał.

Bloger mody męskiej Michał Gronowski odwiedził naszą klinikę w celu wykonania przeszczepu włosów. Obejrzyjcie jego przygodę aby dowiedzieć się jaki proces trzeba przejść aby odzyskać włosy. 

Zobaczcie relację Kamila 12 miesięcy po przeszczepie włosów w Turcji w klinice Dr Serkana Aygina. Jeśli jesteście ciekawi jego efektów oraz tego jak przeszczep włosów wpłynął na jego życie – koniecznie musicie obejrzeć ten materiał.

Kamil w swoich podróżach nie omieszkał odwiedzić również i Istambułu – stolicy przeszczepów włosów. Obejrzyjcie jak przebiegła jego przygoda z przeszczepem włosów w klinice Dr Serkana Aygina.

Zabawna reklama dla Dr. Serkan AYGIN Clinic pokazująca cały proces przedzabiegowy. Film zaczyna się od naszego przyjaciela Ferdinando, który chciałby poddać się zabiegowi przeszczepu włosów i umawia się na spotkanie z naszym konsultantem w barze.

Główny kanał informacyjny z Włoch, RAI 3, odwiedził naszą klinikę aby porozmawiać na temat przeszczepów włosów w Turcji. W wywiadzie zapytano dr Serkana Aygına, dlaczego Turcja jest tak popularna jeśli chodzi o te zabiegi.

Dr. Serkan Aygın wspomina tutaj, jak dalece rozwinięta w medycynie, w tym przeszczepach włosów jest Turcja. Skomentował to słowami: „Przez ponad 20 lat razem z moim zespołem pracowaliśmy tylko nad przeszczepami włosów i kuracjami na włosy, więc to normalne, że teraz osiągamy najlepsze wyniki na świecie. Reporterzy RAI 3 obejrzeli i sfilmowali także całą procedurę przeszczepu włosów.

Dr Aygin to doskonała reputacja. Wiele międzynarodowych stacji telewizyjnych, mediów internetowych i drukowanych już pozytywnie odniosło się do jego pracy. Na przykład został zaproszony do najpopularniejszego programu telewizyjnego we Włoszech, Quinta Collonna, który był transmitowany na żywo. Podczas tego programu pacjenci z jego kliniki opowiadali o przeszczepie włosów. Niestety, choć włoscy producenci wydawali się być bezstronni, trzymali się uprzedzeń wobec Turcji. Jednak po doświadczeniach i wyrażanych opinii pacjentów z Włoch, niektórych uprzedzeń można było się pozbyć. Pacjent, który przeszedł przeszczep włosów w Dr. Serkan AYGIN Clinic, poinformował, że początkowo wydał kilka tysięcy EUR na przeszczep włosów przeprowadzony przez włoskiego lekarza. Jednak przeszczep włosów nie powiódł się i pacjent był niezadowolony z wyniku.