Skip to content

Flymedica - Przeszczepy Włosów
w Galileo

Dr Serkan Aygin w świecie

„European Medicine Awards of the 21st Century”. Podczas gali 4 grudnia 2019 r. w Paryżu nasz założyciel dr Serkan Aygın otrzymał „European Prize for Medicine” w dziedzinie „Transplantacja włosów”. Dr. Serkan AYGIN Clinic, która świadczy usługi przeszczepu włosów z międzynarodowymi standardami jakości w Turcji, po raz kolejny ukoronowała swój sukces w dziedzinie zdrowia tą nagrodą w Europie.

Zabawna reklama dla Dr. Serkan AYGIN Clinic pokazująca cały proces przedzabiegowy. Film zaczyna się od naszego przyjaciela Ferdinando, który chciałby poddać się zabiegowi przeszczepu włosów i umawia się na spotkanie z naszym konsultantem w barze.

Dr. Serkan AYGIN Clinic rozwija się każdego dnia. Pacjenci z całego świata mogą tu bez problemu wykonać przeszczep włosów. W 2019 roku przyjechała do nas ekipa jednego z najpopularniejszych rosyjskich programów telewizyjnych „The Lives of Others” i nakręciła o nas reportaż. Ekipa śledziła proces przeszczepu włosów krok po kroku w czasie rzeczywistym i przeprowadzała wywiady z niektórymi pacjentami.

Ukraińska producentka i słynna prowadząca, Janna Badoevaya, powiedziała: „Stambuł to niesamowite miasto! Nie jest to mój pierwszy raz tutaj, ale za każdym razem, gdy tu przyjeżdżam, robi na mnie większe wrażenie”.

Główny kanał informacyjny z Włoch, RAI 3, odwiedził naszą klinikę aby porozmawiać na temat przeszczepów włosów w Turcji. W wywiadzie zapytano dr Serkana Aygına, dlaczego Turcja jest tak popularna jeśli chodzi o te zabiegi.

Dr. Serkan Aygın wspomina tutaj, jak dalece rozwinięta w medycynie, w tym przeszczepach włosów jest Turcja. Skomentował to słowami: „Przez ponad 20 lat razem z moim zespołem pracowaliśmy tylko nad przeszczepami włosów i kuracjami na włosy, więc to normalne, że teraz osiągamy najlepsze wyniki na świecie. Reporterzy RAI 3 obejrzeli i sfilmowali także całą procedurę przeszczepu włosów.

Dr Aygin to doskonała reputacja. Wiele międzynarodowych stacji telewizyjnych, mediów internetowych i drukowanych już pozytywnie odniosło się do jego pracy. Na przykład został zaproszony do najpopularniejszego programu telewizyjnego we Włoszech, Quinta Collonna, który był transmitowany na żywo. Podczas tego programu pacjenci z jego kliniki opowiadali o przeszczepie włosów. Niestety, choć włoscy producenci wydawali się być bezstronni, trzymali się uprzedzeń wobec Turcji. Jednak po doświadczeniach i wyrażanych opinii pacjentów z Włoch, niektórych uprzedzeń można było się pozbyć. Pacjent, który przeszedł przeszczep włosów w Dr. Serkan AYGIN Clinic, poinformował, że początkowo wydał kilka tysięcy EUR na przeszczep włosów przeprowadzony przez włoskiego lekarza. Jednak przeszczep włosów nie powiódł się i pacjent był niezadowolony z wyniku.

Prasa o nas

PROMOCJA

Jak odzyskać świetny wygląd i gęste włosy bez wydawania fortuny?

Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną.