Skip to content

PRZESZCZEP WŁOSÓW
KRAKÓW

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Dr. Serkan Aygin Clinic i oferujemy przeszczep włosów w klinice o ponad 20 letniej historii.

przeszczep-wlosow-krakow
flymedica-logo

Dr. Serkan Aygin przeprowadził jeden z pierwszych przeszczepów włosów na świecie i stale rozwija swoją wiedzę i swoje kompetencje. Przez lata zbudował zespół składający się z ekspertów w dziedzinie transplantacji włosów o najwyższych kompetencjach i ogromnym doświadczeniu.

Wylot do Stambułu możemy zorganizować z Krakowa jak i z każdego innego miasta w Polsce.

Przeszczep włosów metoda szafirowe FUE

Przeszczep włosów metoda DHI

Przeszczep włosów ile to kosztuje

Przeszczep włosów krok po kroku

Przeszczep włosów dzięki FlyMedica Kraków – skuteczne rozwiązanie problemu

Każda osoba marzy o tym, żeby cieszyć się pięknymi, zdrowo wyglądającymi włosami. Niestety zdarza się, iż dotyka nas problem łysienia oraz przerzedzania się włosów. W większości borykają się z tym mężczyźni, jednak z dolegliwościami mogą spotkać się również kobiety. Najprostszym rozwiązaniem będzie oczywiście sięgnięcie po różnego rodzaju preparaty kosmetyczne, które jednak charakteryzują się ograniczoną skutecznością. Z pomocą przychodzą jednak możliwości oferowane przez chirurgię plastyczną. Jednym z najskuteczniejszych oraz długofalowym rozwiązań jest przeszczep włosów. Kraków umożliwia swoim mieszkańcom przeprowadzenie bezpiecznego zabiegu na terenie Turcji Organizacją całości wyjazdu zajmuje się placówka FlyMedica. Dzięki tej procedurze można w szybki sposób uzupełnić oraz zagęścić swoje włosy. Dodatkowo nie jest to zabieg, który cechuje się bardzo wysoką inwazyjnością. Już po upływie kilku dni można powrócić bowiem do swoich codziennych aktywności, ciesząc się jednocześnie z nowej fryzury. Warto zatem dokładnie przekonać się na czym polega przeszczep włosów.

Dlaczego warto zdecydować się na przeszczep włosów przez FlyMedica Kraków?

Przeszczep włosów, na który zdecydować można się dzięki pomocy placówki FlyMedica Kraków, stanowi procedurę cieszącą się coraz większą popularnością. Nic dziwnego, jest to obecnie jedna z najskuteczniejszych form pomocy dla Pacjentów zmagających się z łysieniem. Jedną z największych zalet jest bez wątpienia bardzo trwały efekt. Z całą pewnością przynosi zdecydowanie lepsze efekty, niż kosmetyki służące do zagęszczania włosów.

W przeszłości przeszczepy należały do zabiegów trudno dostępnych, a sama liczba transplantacji była ograniczona. Na szczęście z biegiem lat nastąpił znaczny rozwój technologiczny, który otworzył szerokiemu gronu Pacjentów możliwość skorzystania z takiego właśnie zabiegu. Metody są przystępniejsze cenowo oraz liczniejsze. Ich wykorzystanie niesie również ze sobą wiele zalet. Nie powodują one powstawania widocznych śladów oraz blizn. Dzięki temu Pacjent może cieszyć się z nowej fryzury, bez obawy o nieestetyczne ślady. Przeszczepy nie należą także do zabiegów bardzo inwazyjnych. Pacjent nie musi pozostawać w klinice lub też poddawać się długotrwałemu procesowi rekonwalescencji. Jedną z największych zalet jest możliwość uzyskania bardzo szybkich i widocznych efektów. Oczywiście wiele w tym zakresie zależy od stanu organizmu konkretnego Pacjenta oraz dbałości o skórę głowy po przeszczepie, jednak w przeważającej większości przypadków efekty będą zadowalające. Nie bez znaczenia należy skoncentrować się nad wyborem odpowiedniej placówki. Przeszczep włosów organizowany przez FlyMedica Kraków daje gwarancję wysokiej jakości, komfortu, bezpieczeństwa i spektakularnych efektów. Placówka FlyMedica podjęła również współpracę z klinikami Dr Serkan Aygin Clinic, Dentfix oraz Doku, z których usług również warto skorzystać. Dzięki temu Pacjent uzyskuje dostęp do szerokiej gamy usług stomatologicznych oraz chirurgii estetycznej. Polecamy między innymi takie zabiegi, jak korekcja nosa, profesjonalny face lifting lub poprawę wyglądu swojego uzębienia za pomocą licówek.

Zaawansowane metody przeszczepu włosów w FlyMedica Kraków

Podczas przeszczepu włosów zastosowana może być między innymi metoda FUE. Dzięki niej możliwe staje się przeprowadzenie całej procedury bez konieczności pozostawiania widocznych blizn oraz szwów. Lekarz za pomocą specjalnej głowicy dokonuje nacięcia skóry wokół jednostek mieszkowych, cały czas śledząc kierunek wzrostu włosów. Ich wyciąganie odbywa się ręcznie. W tym przypadku nie wykorzystuje się żadnych systemów ssących. Choć mogłyby one przyspieszyć pracę, przyczyniają się jednak również do zwiększenia ryzyka uszkodzenia i wysuszenia jednostek włosowych. Po zakończeniu pobrania włosy zostawiają niewielkie strupki, które jednak szybko odpadają i nie pozostawiają widocznych śladów. Zabieg jest również w pełni bezbolesny, dzięki zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

Możliwy jest także przeszczep włosów metodą DHI, wykonywany na terenie Turcji za pomocą FlyMedica Kraków. Metoda DHI charakteryzuje się tym, że otwieranie i wszczepianie mieszków odbywa się w tym samym momencie. Do wykonania procedury niezbędne jest posiadanie urządzenia zwanego piórem Choi lub też implanterem DHI. W środku znajdują się mieszki włosowe. W momencie wbicia igły otwierane są kanały, a następnie wszczepiane nowe włosy. Pobrane mieszki włosowe wszczepiane są w bardzo krótkim czasie, co z kolei korzystnie wpływa na zwiększenie szansy posiadania zdrowych i mocnych włosów. W przypadku wykorzystania tej metody wskaźnik przeżycia mieszków włosowych jest bardzo wysoki. Finalny efekt jest również bardzo estetyczny i naturalny. W przypadku części Pacjentów istotny jest również fakt, iż nie pojawia się konieczność golenia skóry głowy.

Przeszczep włosów, na który można zdecydować się dzięki FlyMedica Kraków, pozwoli nie tylko polepszyć walory estetyczne, ale również swój komfort życia i dobre samopoczucie każdego dnia. Warto skorzystać z pomocy i doświadczenia najlepszych specjalistów z branży, którzy zapewnią odpowiedni poziom opieki dla każdego z Pacjentów. Organizacją całego wyjazdu zajmuje się FlyMedica. Pacjent może dokonać wylotu z dowolnego lotniska oraz zostanie przetransferowany do hotelu.

KRAKÓW BIURO

PROMOCJA

Jak odzyskać świetny wygląd i gęste włosy bez wydawania fortuny?

Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną.