Skip to content

PRZESZCZEP WŁOSÓW
ŁÓDŹ

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem Dr. Serkan Aygin Clinic w Polsce i oferujemy kompleksową organizację wyjazdu na przeszczep włosów w Turcji.

przeszczep-włosów-lodz
flymedica-logo

Z nami zrealizujesz przeszczep włosów w jednej z topowych klinik na całym świecie. Dr. Serkan Aygin Clinic dzięki wysoce wykwalifikowanej kadrze i ogromnej ilości przeprowadzonych zabiegów cieszy się bardzo dobrą reputacją w środowisku medycznym i opinią zadowolonych pacjentów.

Możemy zorganizować wylot do Turcji z Łodzi, ale także z każdego innego większego miasta Polsce.

Zapraszamy do kontaktu, chętnie wytłumaczymy cały proces i szczegółowo przedstawimy naszą ofertę.

Przeszczep włosów metoda szafirowe FUE

Przeszczep włosów metoda DHI

Przeszczep włosów ile to kosztuje

Przeszczep włosów krok po kroku

Przeszczep włosów w FlyMedica Łódź – wybierz naturalny efekt i skuteczną metodę

Piękne i zdrowe włosy to marzenie wielu z nas. Jednak spora część społeczeństwa boryka się z problemem przerzedzania włosów czy łysienia. Dolegliwości te są powodowane przez szereg różnych czynników, z którymi w większości borykają się mężczyźni. Niemniej kłopoty te mogą spotkać także kobiety. W większości przypadków najprostsze rozwiązania okazują się nieskuteczne. Ogólnodostępne preparaty kosmetyczne wyróżnia ograniczona skuteczność, która może powodować frustrację i zniechęcenie. Chirurgia plastyczna to dziedzina medycyny, która jest w stanie pomóc Pacjentowi z brakiem włosów. Uważa się, że najskuteczniejszym sposobem jest przeszczep włosów. Łódź zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do zabiegów medycznych na najwyższym poziomie. Skorzystać można między innymi z pomocy placówki FlyMedica, która zajmuje się organizacją wyjazdów na teren Turcji, celem przeprowadzenia profesjonalnych zabiegów. Proponowana procedura pozwala w dość szybki sposób zagęścić i uzupełnić swoje włosy. Wykorzystywane metody wykorzystywane charakteryzuje niski poziom inwazyjności, dlatego już po kilku dniach można wrócić do swoich codziennych aktywności. Natomiast pierwsze efekty są dość szybko widoczne. Przekonaj się, na czym polega przeszczep włosów.

Przeszczep włosów dzięki FlyMedica Łódź, czy warto skorzystać?

Przeszczep włosów proponowany przez FlyMedica Łódź to zabiegi, które cieszą się sporym zainteresowaniem ze strony Pacjentów. Przeszczep włosów to najskuteczniejsza metoda dedykowana osobom borykającym się z problemem łysienia i przerzedzenia włosów. Wśród najważniejszych zalet tego zabiegu należy wymienić jego naturalny efekt, który jest jednocześnie trwały. Zapewnia również wysoki poziom zadowolenia, który bardzo często nie jest osiągalny w przypadku stosowania produktów do zagęszczania włosów.

W ostatnim czasie przeszczep włosów stał się metodą, która jest znacznie łatwiej dostępna dla Pacjentów. Przyczynił się do tego zarówno postęp technologiczny, jak i rozwój chirurgii plastycznej. Dzięki temu specjalista może zaoferować Pacjentowi kilka metod, których cena jest o wiele korzystniejsza niż jeszcze kilka lat temu. Obecnie stosowane zabiegi przeszczepów włosów nie powodują powstawania blizn, jak i widocznych śladów. Jest to możliwe, ponieważ procedury przeszczepów należą do zabiegów małoinwazyjnych. Dlatego przeszczep włosów nie wymaga długiej hospitalizacji, a proces rekonwalescencji przebiega dość szybko.

Niewątpliwą zaletą zabiegu, jakim jest przeszczep włosów w Turcji, na który kierowani są Pacjenci FlyMedica Łódź, to możliwość uzyskania szybkiego efektu. Należy jednak pamiętać, że ich wygląd jest ściśle uzależniony od stanu organizmu każdego Pacjenta. W tej kwestii powinno się także uwzględnić stosowanie się do zaleceń po zabiegu oraz dbałość o skórę głowy po przeszczepie. Warto również pamiętać, że bardzo ważny jest wybór odpowiedniej placówki. Oznacza to gwarancję komfortu, bezpieczeństwa, wysokiej jakości i satysfakcjonujących efektów. Klinika FlyMedica podjęła również współpracę z klinikami Dr Serkan Aygin Clinic, Dentfix oraz Doku, co daje Pacjentowi dostęp do bogatej gamy usług stomatologicznych oraz chirurgii estetycznej. Szczególnie polecamy zabiegi obejmujące poprawę stanu uzębienia, w czasie których wykorzystywane są licówki i korony zębowe. Polecamy również profesjonalny face lifting, spektakularną liposukcję oraz korekcje nosa.

Najskuteczniejsze metody przeszczepu włosów w FlyMedica Łódź

Jedną z najnowocześniejszych i najskuteczniejszych zabiegów przeszczepu włosów jest metoda FUE, czyli Follicular Unit Extraction. W czasie tej procedury nie wykonuje się nacięć, dzięki czemu nie trzeba zakładać szwów i nie powstają blizny. Lekarz wykorzystuje specjalne narzędzia mikrochirurgiczne, za pomocą których robi się mikronacięcia. Następnie ręcznie pobierane są mieszki włosowe, które przeszczepia się w wybrane miejsca. Osoba wykonująca zwraca uwagę na kierunek wzrostu włosów, jak i indywidualne cechy Pacjenta. Wpływa to pozytywnie na efekt zabiegu. Warto podkreślić, że metoda ta jest w wykonywana w znieczuleniu miejscowym. Dzięki temu zabieg jest w pełni bezbolesny i komfortowy.

FlyMedica Łódź kieruje swoich Pacjentów do Turcji także na przeszczep włosów metodą DHI, mianowicie Direct Hair Implantation. W trakcie tego zabiegu wykorzystywany jest dedykowany tej metodzie implanter DHI, zwany również piórem Choi. Urządzenie to umożliwia jednoczesne otwieranie i wszczepianie mieszków włosowych. Wybór tej metody skraca czas pomiędzy pobraniem a przeszczepem mieszków włosowych. Wpływa to korzystnie na proces transplantacji włosów, ponieważ wskaźnik przeżycia mieszków włosowych jest stosunkowo wysoki. Transplantacja metodą DHI pozwala uzyskać bardzo naturalny i estetyczny efekt. To doskonała metoda, pozwalająca zagęścić posiadane włosy. Przeprowadzana jest również w znieczuleniu miejscowym.

Przeszczep włosów, na który udać do Turcji mogą się Pacjenci FlyMedica Łódź, pozwala zadbać o siebie, przy jednoczesnej poprawie walorów estetycznych wyglądu. Wraca dobre samopoczucie i komfort życia. Zapraszamy do skorzystania z opieki i usług najlepszej placówki dla Pacjentów.

ŁÓDŹ BIURO

PROMOCJA

Jak odzyskać świetny wygląd i gęste włosy bez wydawania fortuny?

Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną.