Od lat w walce z łysieniem

Istniejemy po to, żeby pomagać w walce z kłopotliwym problemem, jakim jest łysienie androgenowe. Znamy jego przykre skutki w codziennym życiu, dlatego staramy się mu przeciwdziałać, niosąc wsparcie kobietom i mężczyznom, którzy pragną mieć więcej włosów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie – dzięki naszym zabiegom setki osób zmagających się z łysieniem androgenowym znalazły trwałe ukojenie i dziś cieszą się bujną fryzurą. Dołącz do nich.

Wyspecjalizowana klinika

Jako klinika wyspecjalizowana w leczeniu przyczyn i objawów łysienia, proponujemy w pełni bezpieczne i sprawdzone przez licznych klientów zabiegi. Aby zapewnić jak najwyższe standardy i jednocześnie korzystną cenę, wykonujemy przeszczep włosów w Turcji.

Osoby borykające się z problemem łysienia doceniają naszą skuteczność w walce z ich dolegliwościami. Polecają naszą klinikę również ze względu na profesjonalną i przyjazną opiekę, jaką ich otaczamy.

klinika-logo

Nasz specjalista
Dr. Serkan Aygin

Urodzony w 1968 roku, dr Serkan AYGIN ukończył studia na Wydziale Medycznym Capa Uniwersytetu w Stambule.

Doktor Serkan AYGIN zrobił specjalizacje farmakologiczną na Uniwersytecie w Stambule oraz w dziedzinie dermatologii w Szpitalu Vakıf Gureba, przez wiele lat pracował również  w Poliklinice Dermatologii i Chorób Włosów  przy Szpitalu Vakıf Gureba.

W 2003 roku, w rezultacie udoskonalenia techniki  mikro – przeszczepu, praktykował on w swojej  klinice zabiegi przy wykorzystaniu  metody FUT. Obecnie podczas operacji stosuje najnowszą dostępną metodę i technikę FUE. W jego klinice skorzystały już z niej tysiące pacjentów.

Dlaczego możesz nam zaufać ?

Nie bylibyśmy w stanie pomóc tylu osobom, gdyby nie wykwalifikowany i zgrany zespół światowej sławy specjalistów, którzy od lat z powodzeniem wykonują przeszczep włosów.

Korzystając ze swojego doświadczenia i używając najnowocześniejszych urządzeń oraz specjalistycznych narzędzi, dzięki transplantacji pozwalają każdego roku setkom łysiejących osób odzyskać pewność siebie.

Sprawdź ofertę

Sprawdź galerę

Dlaczego my?

Z myślą o jak najkorzystniejszych warunkach dla pacjentów wykonujemy przeszczep włosów w Turcji. Organizujemy nie tylko sam zabieg, ale również transport i zakwaterowanie na miejscu

Bezbolesność, skuteczność i nieinwazyjność, którymi cechuje się transplantacja włosów metodą FUE, sprawiają, że jest to bardzo popularna i powszechnie ceniona metoda przeciwdziałania łysieniu.

Z nami masz pewność, że zostanie wykonana rzetelnie i z sukcesem!