Przejdź do treści

Przeszczep brwi

metoda DHI

Przeszczep włosów w Turcji

Przeszczep-brwi

Przeszczep brwi

Wrażliwe miejsce w okolicy oczu, czyli łuk brwiowy to miejsce, do którego kobiety przywiązują szczególnie dużą wagę. Piękne, gęste, ale też odpowiednio wymodelowane brwi są dużym atutem kobiecej urody. Ich kształt i kąt powinien harmonizować z kształtem oka. Przy zabiegu zagęszczania brwi wymagana jest zatem ogromna precyzja. W przeszczepie brwi metodą DHI ważne jest, aby uzyskać naturalny i trwały efekt. W tym celu kątowanie i zaokrąglenie przenoszonych przeszczepów powinno być naturalne, a kształt brwi powinien być bardzo starannie zaprojektowany przez specjalistę. Spośród wszystkich zabiegów przeszczepu włosów najwięcej uwagi i troski wymaga przeszczep brwi.

Przy przeszczepie brwi metodą DHI stosuje się miejscowe znieczulenie, które gwarantuje komfort podczas wykonywanego zabiegu. Do wykonania przeszczepu wykorzystuje się implenter Choi-pen, który pozwala osadzić graft pod odpowiednim kątem do kierunku naturalnego wzrostu włosa.

Cienkie, pojedyncze włoski pobierane są z najniższej partii z tyłu szyi, ponieważ charakteryzują się one strukturą i wyglądem najbardziej zbliżoną do tych, które są obecne na łuku brwiowym. Włosy można pobrać także z potylicy bez ich ścinania, w rezultacie goli się jedynie kilkucentymetrowy odcinek skóry, który jest później niezauważalny, ponieważ zakrywają go pozostałe włosy.
Zabieg przeszczepu brwi trwa zwykle od 2 do 3 godzin. Proces odrostu nowo przeszczepionych brwi jest taki sam jak w przypadku przeszczepu włosów. Pacjent może doświadczyć fazy, w których włosy tymczasowo wypadają. Wyraźny odrost włosów można zauważyć już po 3 miesiącach.
Końcowego efektu należy spodziewać się między 8 a 12 miesiącem od zabiegu

Zazwyczaj wielkość przeszczepu brwi to 200-300 graftów. Efekt końcowy widoczny jest po 8-12 miesiącach

WYJAZD GRUPOWY NA PRZESZCZEP WŁOSÓW

z polskim opiekunem BEZ DODATKOWYCH OPŁAT

Bezpłatna
konsultacja lekarska:

PROMOCJA

Jak odzyskać świetny wygląd i gęste włosy bez wydawania fortuny?

Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną.