Skip to content

Aktualne informacje dotyczące lotów do Turcji

aktualizacja 11 lipca 2021

„Informujemy, że z dniem 10 lipca 2021 r. weszło w życie rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 9 lipca 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 1262).     
W myśl Rozporządzenia zwalniane z kwarantanny będą osoby, które przylatują z Turcji. Warunkiem zwolnienia z kwarantanny jest poddanie się testowi  w Turcji w kierunku COVID-19. Wszystkie osoby, których wynik testu będzie negatywny będą zwolnione z odbywania 10-dniowej kwarantanny.

Dokładne informacje o przepisach wjazdowych znajdą Państwo poniżej:

🔹https://strazgraniczna.pl/pl/cudzoziemcy/covid-epidemia-koronawi/8572,Epidemia-koronawirusa-zasady-wjazdu-i-pobytu-na-terytorium-RP-oraz-specjalne-roz.html

🔹https://gov.pl/web/koronawirus/informacje-dla-podrozujacych

aktualizacja 1 czerwca 2021

Od 1 czerwca osoby wylatujące do Turcji z Polski, które przedstawią w punktach przejść granicznych dokument wydany przez oficjalne władze stwierdzający, że zostały zaszczepione co najmniej 14 dni przed wjazdem i/lub chorowały na COVID-19 w ciągu ostatnich 6 miesięcy, są zwolnione z obowiązku przedstawienia negatywnego testu PCR oraz z obowiązku kwarantanny. W przypadku osób, które nie mogą przedstawić ww. dokumentów, należy przedstawić negatywny wynik testu PCR, wykonany w ciągu 72 godzin lub negatywny wynik testu antygenowego, wykonany w ciągu 48 godzin przed wjazdem na terytorium Turcji.

Wymóg testów nie dotyczy małoletnich poniżej 6 roku życia.

Dodatkowo, przybywający do Turcji drogą lotniczą, są zobowiązani do wypełnienia formularza dostępnego na stronie Ministerstwa Zdrowia Republiki Turcja https://register.health.gov.tr/

Formularz należy wypełnić w ciągu ostatnich 72 godzin przed podróżą. Wypełniony formularz należy okazać w wersji papierowej bądź w wersji elektronicznej zapisanej na urządzeniach mobilnych. Podróżny, który nie wypełni formularza lub poda nieprawdziwe dane, może spotkać się z sankcjami prawnymi i administracyjnymi, w tym może nie zostać wpuszczony do Turcji. Wymóg ten nie dotyczy podróży tranzytowych przez Turcję.

Bezpieczeństwo podczas przeszczepu włosów w Turcji

Covid-19

Covid-19

W klinice Dr. Serkan Aygin Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Doskonale rozumiemy niepokój i obawy związane z COVID-19. Dlatego pragniemy zapewnić, że stosujemy wszelkie środki, aby świadczyć usługi w najbardziej sterylnych warunkach. W filmie prezentujemy, w jaki sposób podejmujemy bieżące działania i jak zarządzamy procesem dezynfekcji w najlepszy możliwy sposób. Jesteśmy świadomi, że naszym pacjentom i pracownikom należy zapewnić najwyższy poziom ochrony i środków bezpieczeństwa.

Jako klinika Dr. Serkan Aygın podejmujemy wszelkie środki ostrożności w zakresie sterylizacji, dezynfekcji i ogólnej higieny klinicznej, aby zapewnić naszym pacjentom i pracownikom czyste i bezpieczne środowisko. Zdajemy sobie sprawę, że pomimo obecnej sytuacji na arenie międzynarodowej, nasi pacjenci wciąż borykają się z wypadaniem włosów. Dlatego nasze usługi w zakresie transplantacji i pielęgnacji włosów świadczone przez naszą klinikę są wykonywane na bieżąco.

Jakie środki bezpieczeństwa przeciwko Covid-19 wdrożyliśmy w Dr. Serkan Aygin Clinic?

PROMOCJA

Jak odzyskać świetny wygląd i gęste włosy bez wydawania fortuny?

Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną.