Skip to content

Przeszczep brody i wąsów

Przeszczep włosów w Turcji.

przeszczep włosów w Turcji

żADNYCH BLIZN

Nie pozostawia blizn i trwałych komplikacji po zabiegu, na przykład: uczucia bólu, drętwienia.

BEZ BÓLU

Dzięki zastosowaniu miękkiej sedacji, pacjent nie odczuwa żadnego bólu nawet podczas podawania znieczulenia miejscowego.

NATURALNY EFEKT

Bardzo naturalny efekt z możliwością ponownej interwencji, w celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów.
Przeszczep-zarostu

Przeszczep brody i wąsów

Wielu mężczyzn wyróżnia się owłosieniem nie tylko na skórze głowy, ale również na twarzy. Wąsy i broda są uważane za atrybuty męskości, co bardzo często w przypadku ich braku może wywołać pewne kompleksy. Z biegiem lat zarost może się zmieniać, staje się on rzadszy i mniej widoczny. W celu przywrócenia mężczyźnie wcześniejszego wyglądu przeprowadza się przeszczep włosów brody i wąsów metodą DHI. Technika ta sprawdza się ze względu na wrażliwą skórę twarzy. Skuteczność i bezpieczeństwo tej metody gwarantuje szybkie i widoczne efekty w poprawie wyglądu.

Podczas zabiegu przeszczepu brody brane są pod uwagę kierunki wzrostu zarostu. Efekt ma być naturalny, ale z widoczną i satysfakcjonującą dla pacjenta poprawą w wyglądzie. Podobnie jak przy przeszczepie włosów, najpierw pobierane są mieszki włosowe z obszaru z tyłu głowy, czyli miejsca, które znajduje się pomiędzy uszami. Uwarunkowane jest to w dużej mierze bezpieczeństwem pacjenta. Następnie przy pomocy implentera Choi-pen grafty wszczepiane są w miejsca ubytku brody. Cały zabieg odbywa się w znieczuleniu miejscowym. Pacjent nie odczuwa przy tym żadnego bólu lub innych dolegliwości. Zabieg nie pozostawia blizn ani szwów.

Do kogo kierowany jest przeszczep brody/wąsów?

Mężczyźni, którzy chcą naturalnie wyglądającej brody lub wąsów, którzy cierpią z powodu utraty brody lub mają niejednolity zarost są odpowiednimi kandydatami do przeszczepu brody.

przeszczep-włosów-w-turcji

EFEKTY:

Już po tygodniu, przeszczepiony obszar będzie wyglądał bardzo naturalnie. Gojenie obszaru dawczego jest również szybkie, ponieważ już w ciągu 15 dni będzie wyglądał tak jak przed zabiegiem.

Po sześciu miesiącach pacjenci mogą już, niemal w pełni, cieszyć się efektem końcowym, a w ciągu 12-18 miesięcy włosy na twarzy będą miały intensywny i naturalny wygląd.

WYJAZD GRUPOWY NA PRZESZCZEP WŁOSÓW

z polskim opiekunem BEZ DODATKOWYCH OPŁAT

Bezpłatna
konsultacja lekarska:

PROMOCJA

Jak odzyskać świetny wygląd i gęste włosy bez wydawania fortuny?

Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną.