Skip to content

FlyMedica

STOMATOLOGIA W TURCJI

PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI

FlyMedica jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce, jednej z najlepszych klinik – Dr. Serkan Aygin Clinic, zdobywcy prestiżowej Europejskiej Nagrody Medycyny XXI wieku w roku 2019. 

Jest również wyłącznym przedstawicielem kliniki stomatologicznej oraz implantologii Dentfix w Turcji, zajmującej się przywracaniem perłowych uśmiechów ludziom z całego świata.

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2016 roku.

przeszczep-wlosow

Agata

Włosami pasjonuje się od lat. W naszej firmie zajmuje się kontaktem z pacjentem. Agata koordynuje konsultacje na pierwszym etapie procesu, które przeprowadza dr Serkan Aygin. Zajmuje się sfinalizowaniem umowy z pacjentem. Agata jest również wykwalifikowanym doświadczonym trychologiem i zawsze wspiera wiedzą pacjentów po zabiegach przeszczepu włosów.

FlyMedica

Adrian

Bujne włosy na jego głowie to zasługa dr Serkana Aygina i osobista wizytówka kliniki. Adrian zajmuje się kontaktem i opieką pacjentów online. Dzięki doświadczeniu w przeszczepie włosów empatia i zrozumienie emocji na każdym etapie zabiegu jest nieprzecenionym atutem Adriana. Nasi pacjenci mogą liczyć na kontakt z Adrianem 24/7.

przeszczep-wlosow-w-turcji

Mirosława

Jest tłumaczem języka tureckiego z wieloletnim stażem. Opiekuje się pacjentem w Turcji od przyjazdu, przez konsultacje i zabieg, a także w czasie po zabiegu do momentu powrotu pacjenta do kraju.  Nasi pacjenci często powtarzają, że jej ciepłe usposobienie jest antidotum na lęk przed zabiegiem.

FlyMedica - dlaczego my?

Z myślą o jak najkorzystniejszych warunkach dla pacjentów oferujemy przeszczepy włosów w Turcji oraz pełen wachlarz zabiegów stomatologicznych. Organizujemy nie tylko sam zabieg, ale również transport, zakwaterowanie na miejscu, a także opiekę tłumacza!

Bezbolesność, skuteczność i nieinwazyjność, którymi cechuje się przeszczep włosów metodą FUE i DHI sprawiają, że jest to bardzo popularna i powszechnie ceniona metoda przeciwdziałania łysieniu. Natomiast perłowy uśmiech, który uzyskasz korzystając z naszej oferty stomatologicznej nada Ci pewności siebie oraz zapewni zdrowie jamy ustnej w bardzo konkurencyjnej cenie.

Z nami masz pewność, że zabiegi zostaną wykonane rzetelnie i z sukcesem!

FLYMEDICA OPINIE

flymedica-opinie
flymedica-opinie
flymedica-opinie
flymedica-opinie
flymedica-opinie
flymedica-opinie
flymedica-opinie
DOSKONAŁA
25 opinii na
Arnold Bernaciak
Arnold Bernaciak
2021-08-23
Zweryfikowana
Profesjonalizm, bezpieczeństwo, odpowiedzialność, wysoka jakość, najwyższe standardy medyczne i turystyczne, a także przemiła atmosfera i otwartość we wszystkich kontaktach to cechy charakteryzujące firmę Flymedica i klinikę Dr Serkana Aygina. Klient (pacjent) może czuć się w pełni zaopiekowanym i bezpiecznym na każdym etapie podróży i leczenia. Co bardzo ważne, cały proces organizacji wyjazdu może odbywać się w pełni zdalnie, co czyni go niezwykle dostępnym i stosunkowo łatwym w przygotowaniu. Pierwszy etap to analiza, na podstawie przesłanych zdjęć, możliwości wykonania zabiegu. Klient otrzymuje jasną i konkretną odpowiedź czy w danej sytuacji jest możliwy skuteczny zabieg czy nie. Szczegóły wyjazdu (wybór terminu zabiegu, wybór lotu, organizacja pobytu) ustalane są wspólnie z biurem Flymedica. Doświadczenie w tym zakresie właścicieli firmy pozwala w pełni im zaufać, wiedząc, że bedą to wybory optymalne. Firma dostarcza wszystkie niezbędne materiały dotyczące podróży, pobytu, zabiegu i postępowania po zabiegu. Przed wyjazdem, osoby z biura Flymedica cierpliwie odpowiadają na wszystkie pytania i wątpliwości. Z kolei w czasie pobytu zdalnie koordynują kolejne działania przez komunikator What's up. Przy jakichkolwiek zapytaniach i ewentualnych niejasnościach pojawia się ta drogą natychmiastowa odpowiedź. Mam wrażenie, że wystarczyło tylko wsiąść do samolotu a potem wszystko się już samo potoczyło. Na lotnisku, zgodnie z instrukcją czeka kierowca. Zabiera do hotelu. W hotelu zarezerwowany pokój. Flymedica pyta przez What's up czy wszystko ok, czy może potrzebne jakieś wsparcie. Kierowca zawozi do kliniki. W klinice czeka przesympatyczna Pani, Polka mieszkająca od wielu lat w Turcji, która kieruje wszystkimi krokami pacjenta w klinice a przy okazji jest nieocenionym wsparciem dla zestresowanych oraz źródłem wiedzy i ciekawostek o Turcji i Stambule. Konsultacje z dr Serkanem Ayginem, zabieg i odbywające się kolejnego dnia zdjęcie opatrunku i kontrola to prawdziwy profesjonalizm połączony z miłą, sympatyczną atmosferą, których można życzyć wszystkim placówkom medycznym. Wszystko bezboleśnie i pod pełną kontrolą. Klinikę opuszcza się z pakietem leków i środków wspomagających leczenie oraz wytycznymi dotyczącymi ich stosowania. Koniecznie należy jeszcze podkreślić dwie kwestie. Pierwsza z nich to cena i jej odniesienie do jakości świadczonych usług. Wystarczy porównać z innymi ofertami... Druga to możliwość połączenia wyjazdu z chociaż krótkim zwiedzaniem jednego z najważniejszych dla rozwoju cywilizacyjnego miast naszego globu.
Czytaj więcej
Paweł Napierała
Paweł Napierała
2021-08-19
Zweryfikowana
To była jedna z lepszych decyzji, zachęcony opiniami znajomych, którzy już gęstwinę włosów zyskali dzięki FLYMEDICA postanowiłem pojechać. Wszystko na bardzo wysokim poziomie, od transferu z lotniska, hotel aż po całą klinikę, która jest bardzo nowoczesna. Podziękowania dla Pana Adriana, a szczególnie Pani Mirki, która troszczyła się o nas na miejscu! Na pewno będę polecał, zresztą jestem żywą reklamą i kilka osób już mi pozazdrościło i poleciało a to dopiero 8 miesięcy po!
Czytaj więcej
Robert Pawlik
Robert Pawlik
2021-08-02
Zweryfikowana
Jestem już po przeszczepie i po powrocie z Turcji. Wszystko się udało, dr Serkan na konsultacji zwiększył mi nawet wcześniej planowane pobranie z 2800 na 3500 graftów ? Jestem bardzo zadowolony z zabiegu i chciałem bardzo podziękować za pomoc i profesjonalne podejście do tematu. Całość była bardzo dobrze zorganizowana i wszystko było dokładnie tak jak miało być. Mam tu na myśli pomoc Pani Agaty i Pana Adriana w Polsce, jak i Pani Mirki na miejscu w Istambule, hotel, taksówki i oczywiście samą klinikę ?.
Czytaj więcej
Mat Mat
Mat Mat
2021-07-17
Zweryfikowana
Klinika profesjonalna, logistyka bardzo dobra, a przede wszystkim sam zabieg wykonany sprawnie. Na miejscu bardzo pomocna była Pani Mirka, tłumacz języka tureckiego. Dzięki temu nie było problemów z ustaleniem szczegółów. Cieszę się, że zdecydowałem się na zabieg. Poza samą kliniką atrakcyjne jest miejsce jej położenia, czyli Stambuł. Zwiedzałem to miasto z przyjemnością. Warto jeszcze wspomnieć, że po zabiegu otrzymałem pokaźny pakiet kosmetyków i suplementów diety, co również nie jest bez znaczenia 🙂
Czytaj więcej
Michał Marciniak
Michał Marciniak
2021-07-16
Zweryfikowana
Drodzy niezdecydowani! Obecnie jestem prawie 5 miesięcy po przeszczepie włosów. Czuje się rewelacyjnie, pewny siebie po prostu szczęśliwy. Po latach walki o każdy włos zdecydowałem się na przeszczep włosów w Turcji. Długo zastanawiałem się przed podjęciem decyzji ale teraz wiem, że była to najlepsza decyzja w moim życiu! Wybór padł na FlyMedica z kilku względów. Przede wszystkim mega profesjonalne, empatyczne podejście do klienta. Od samego początku czułem wsparcie i opiekę Pani Agaty i Pana Adriana (właścicieli firmy współpracującej z kliniką Dr Serkan Aygin). Począwszy od setek pytań, którymi zalewałem Panią Agatę przed wyjazdem, jak i późniejsze pytania kierowane do Pana Adriana (właściciele firmy). Zdecydowałem, że na własną rękę kupie loty do Stambułu. Całą resztą nie musiałem się martwić! Na lotnisku czekał kierowca, który zawiózł mnie prosto do czterogwiazdkowego hotelu. Po jednodniowym zwiedzaniu Stambułu nadszedł dzień operacji. W klinice podczas konsultacji, jak również podczas samej operacji czuwała nade mną przesympatyczna Pani Mirka, która zapewniała wsparcie, spokój i robiła wszystko, abym nie czuł się zestresowany. Operacja trwała kilka godzin, ale byłem w pełni spokojny o jej przebieg, gdyż miałem szczere poczucie profesjonalnej opieki medycznej.Na drugi dzień kierowca zawiózł mnie do kliniki na zdjęcie opatrunku, kontrolę i zabieg laserowy. W klinice otrzymałem również specjalne preparaty oraz wytyczne dotyczące dalszej pielęgnacji głowy. Po powrocie do Polski mimo upływu prawie 5 miesięcy nadal mam kontakt z FlyMedica, szczególnie z Panem Adrianem, który cierpliwie i chętnie odpowiada na wszystkie moje pytania o każdej porze, a nawet w nocy. Podsumowując, jestem bardzo zadowolony, że trafiłem na FlyMedica! Efekt po 5 miesiącach jest niesamowity! A to nie wszystko, bo finalny efekt będzie widoczny po 12 miesiącach. Szczerze polecam wszystkim, którzy zmagają się z włosowym problemem i wahają się nad podjęciem decyzji. Warto wybrać profesjonalistów, WARTO WYBRAĆ FLYMEDICA! Polecam serdecznie!
Czytaj więcej
Zenek Cykcyk
Zenek Cykcyk
2021-07-15
Zweryfikowana
Dosłownie niedawno zakończył się mój zabieg przeszczepu włosów, który zorganizowany został przez FlyMedica. Od samego początku, tj. od pierwszego kontaktu telefonicznego wszystko przebiegło profesjonalnie. Kilinkika na bardzo wysokim poziomie, jak i sama opieka nad pacjentem. Wszystko zorganizowane tak, aby każdy czuł się wyjątkowo dobrze. Indywidualne podejście do pacjenta, na każdym kroku byłem pytany jak się czuje i czy czegoś potrzebuje. Sam dr Serkan Aygin wyznaczał linię włosów, w międzyczasie kontrolował przebieg zabiegu wykonywanego przez wyzanczony zespół. Każda osoba z pięcieosobowej ekipy doskonale wie co ma robić, zna swoje zadnia i podział obowiązków. W trakcie zabiegu panuje miła atmosfera. Obecna na miejscu Pani Mirka nie była pomocna tylko jak tłumacz oraz przewodnik po klinice, ale udzielała wielu merytorycznych i cennych wskazówek oraz swoją sympatyczną osobowością umilała czas spędzony w klinice. Niezwykle pomocna osoba. Naprawdę o nic nie trzeba się martwić. Wychodząc z lotniska czeka transfer, hotel na wysokim poziomie z wyżywieniem, na zabieg, kontrolę zorganizowany transfer. Kontakt z Flymedica cały czas, zawsze odpowiadają na zadane pytania bez zwłoki. Zdecydowanie polecam FlyMedica. Przemek 🙂
Czytaj więcej
Maciej Swiatek
Maciej Swiatek
2021-07-04
Zweryfikowana
Pragnę podzielić się swoim wspaniałym doświadczeniem związanym z FlyMedicą - polecam ich z całego serca 🙂 Natrafiłem na FlyMedica na mediach społecznościowych - temat bardzo mnie zainteresował, po dogłębnym reasearchu i przeczytaniu opinii oraz zapoznaniu się z tematem postanowiłem skontaktować się z przedstawicielami. Zostałem oczarowany otwartością Pani Agaty oraz Pana Adriana (z góry przepraszam za miliony pytań i telefony :P), dobrocią oraz wyrozumiałością - odpowiedziami na wszystkie pytania. Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych dokumentów zdecydowałem się na wyjazd grupowy do Istambułu do kliniki Dr. Serkan Aygin. Wyjazd grupowy odbył się 27 czerwca z lotniska Chopina w Warszawie (na miejscu czekali już przedstawiciele FlyMedica) - Pan Adrian i Pani Agata. Na miejscu spotkałem także inne osoby mające podobne niemiłe doświadczenia z włosami. Pragnę zaznaczyć, że od lotniska w Warszawie (27 czerwca) aż do powrotu (30 czerwca) do Polski mieliśmy zapewnioną całodobową opiekę oraz wszystko było skrupulatnie zaplanowane i dopięte na "tip top" przez FlyMedica. Po przyjeździe na lotnisko do Turcji czekał już na nas kierowca, który miał za zadanie zawieźć nas bezpiecznie do hotelu - naszym hotelem był "Nova Plaza Pera" - resztę wieczoru mieliśmy dla siebie, ale oczywiście byliśmy w ciągłym kontakcie poprzez aplikację WhatsApp. Następny dzień był zaplanowany na zwiedzanie Istambułu całą grupą, a na dodatek wszystkiego mieliśmy przyjemność być oprowadzonymi przez najlepszą przewodniczkę jaką kiedykolwiek spotkałem - Panią Yildiz (wspaniała kobieta). Polecam każdemu zwiedzanie tego pięknego miasta, gdzie można zobaczyć ślady historii kultury chrześcijańskiej jak i muzułmańskiej, a także poznać kulturę oraz styl życia mieszkających tam obecnie ludzi. Po zwiedzaniu przyszedł czas na wspólną kolację w restauracji hotelowej, a także poznanie Pani Mirki (tłumaczki). Dzień przeszczepu - transport oczywiście zapewniony z hotelu aż do samej kliniki Dr. Serkan Aygin, gdzie czekała na nas Pani Mirka, która jest tłumaczem, ale nie tylko. Jest niesamowicie ciepłą i miłą osobą, a także przeprowadza pacjentów przez całą procedurą związaną z przeszczepem. Sama klinika wygląda bardzo nowocześnie oraz jest usytuowana obok hotelu Marriott, cały personel klinki mówi po angielsku i stara się z całych sił, aby zabieg był jak najbardziej komfortowym doświadczeniem. Przed zabiegiem odbywamy konsultację z Doktorem Serkanem, a Pani Mirka nam towarzyszy i służy pomocą. Po ustaleniu wszystkich szczegółow przychodzi czas na przeszczep - możemy liczyć na pełen profesjonalizm i wsparcie Pani Mirki oraz całej załogi lekarskiej. Sam zabieg jest bezbolesny (dostajemy znieczulenie), cały czas jesteśmy przytomni, można robić przerwy - w zależności od woli pacjenta, lekarze ciągle upewniają się, że wszystko jest z nami w porządku. Po całym procederze czeka na nas posiłek, a następnie powrót do hotelu - jest możliwe, że po paru godzinach od przeszczepu można czuć lekki dyskomfort - jest to spowodowane tym, że znieczulenie przestaje działać - w moim przypadku tak było, ale trwa to tylko raptem parę godzin, a następnie to uczucie ustępuje całkowicie 🙂 Dzień powrotu do Polski - w godzinach porannych wymeldowanie się z hotelu, a następnie powrót do kliniki w celu wyczyszczenia ran oraz poddaniu się 15minutowej terapii laserowej LLLT. W klinice czekał na nas ciepły posiłek - niestety wszystko co dobre, szybko się kończy, a więc czekał nas powrót do Polski. Podsumowując, polecam każdemu - nie warto się wahać, oddajemy się w ręce specjalistów, którzy są niezmordowani, zawsze pomocni, zawsze chętnie odpowiadają na pytania, zapewniają świetną atmosferę. Poznajemy także wspaniałych ludzi i zawieramy nowe znajomości, a przede wszystkim zmieniamy swoje życie - przez cały czas po powrocie jesteśmy w kontakcie z FlyMedica przez WhatsApp, dbają o nas jak o jajko. Z niecierpliwością czekam na efekty i mam nadzieję, że niedługo zobaczę u siebie jak włosy rosną jak "trawa po deszczu".
Czytaj więcej
Maciej Zydroń
Maciej Zydroń
2021-07-03
Zweryfikowana
Pod koniec czerwca poleciałem za pośrednictwem FlyMedica do Istambułu, na przeszczep włosów do kliniki Dr. Serkan Aygin. Cały wyjazd przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Był to wyjazd grupowy, na którym poznałem świetnych ludzi mających podobne doświadczenia. Dodatkowo od lotniska w Warszawie do powrotu z Istambułu cały czas towarzyszyli nam Adrian i Agata – pracownicy FlyMedica. Opiekowali się nami podczas całego wyjazdu, tworząc świetną atmosferę. Od szczegółowych odpowiedzi na pytania związane z przyczepem włosów po niedziałającą klime w pokoju hotelowym czy polecenie najlepszych miejsc do odwiedzenia w Istambule. Jeśli zaś chodzi o sam przeszczep, to w klinice Dr. Serkan Aygin poczułem się zaopiekowano jak nigdy wcześniej : D Podczas pobytu w klinice przez większość czasu towarzyszy nam Pani Mirka, która jest tłumaczem, ale nie tylko. Jest niesamowicie ciepłą i miłą osobą, która przeprowadza pacjentów przez całą procedurą związaną z przeszczepem. Dodatkowo cały personel klinki mówi po angielsku i stara się z całych sił, aby zabieg był jak najbardziej komfortowym doświadczeniem. Podczas samego zabiegu mogłem liczyć na profesjonalizm i wsparcie pani Mirki i osób, które go wykonywały. Już nie mogę się doczekać efektów! 🙂
Czytaj więcej
SATYANARAYANA REDDY GAJULAPALLY
SATYANARAYANA REDDY GAJULAPALLY
2021-07-02
Zweryfikowana
I recently had happened to take hair transplantation in Istanbul, Turkey at Dr. Serkan Aygin Clinic. The entire process went smoothly and without pain. The whole staff were professional high, Friendly and treat everyone with so much of care and especially Adrian and Agata(FLYMEDICA, Poznan) are supportive and informative 24/7 & provided me the precise information regarding the treatment all the time. I’m pretty much happier with the treatment and can’t wait to see final results ? Sincere thanks to Adrian, Agata and Dr.Serkan. Highly recommend..!?
Czytaj więcej

WYJAZD GRUPOWY NA PRZESZCZEP WŁOSÓW

z polskim opiekunem BEZ DODATKOWYCH OPŁAT

Bezpłatna
konsultacja lekarska:

PROMOCJA

Jak odzyskać świetny wygląd i gęste włosy bez wydawania fortuny?

Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną.