FlyMedica

STOMATOLOGIA W TURCJI

PRZESZCZEP WŁOSÓW W TURCJI

FlyMedica jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce, jednej z najlepszych klinik – Dr. Serkan Aygin Clinic, zdobywcy prestiżowej Europejskiej Nagrody Medycyny XXI wieku w roku 2019. 

Jest również wyłącznym przedstawicielem kliniki stomatologicznej oraz implantologii Dentfix w Turcji, zajmującej się przywracaniem perłowych uśmiechów ludziom z całego świata.

Jesteśmy obecni na rynku polskim od 2016 roku.

przeszczep-wlosow

Agata

Włosami pasjonuje się od lat. W naszej firmie zajmuje się kontaktem z pacjentem. Agata koordynuje konsultacje na pierwszym etapie procesu, które przeprowadza dr Serkan Aygin. Zajmuje się sfinalizowaniem umowy z pacjentem. Agata jest również wykwalifikowanym doświadczonym trychologiem i zawsze wspiera wiedzą pacjentów po zabiegach przeszczepu włosów.

FlyMedica

Adrian

Bujne włosy na jego głowie to zasługa dr Serkana Aygina i osobista wizytówka kliniki. Adrian zajmuje się kontaktem i opieką pacjentów online. Dzięki doświadczeniu w przeszczepie włosów empatia i zrozumienie emocji na każdym etapie zabiegu jest nieprzecenionym atutem Adriana. Nasi pacjenci mogą liczyć na kontakt z Adrianem 24/7.

przeszczep-wlosow-w-turcji

Mirosława

Jest tłumaczem języka tureckiego z wieloletnim stażem. Opiekuje się pacjentem w Turcji od przyjazdu, przez konsultacje i zabieg, a także w czasie po zabiegu do momentu powrotu pacjenta do kraju.  Nasi pacjenci często powtarzają, że jej ciepłe usposobienie jest antidotum na lęk przed zabiegiem.

FlyMedica - dlaczego my?

Z myślą o jak najkorzystniejszych warunkach dla pacjentów oferujemy przeszczepy włosów w Turcji oraz pełen wachlarz zabiegów stomatologicznych. Organizujemy nie tylko sam zabieg, ale również transport, zakwaterowanie na miejscu, a także opiekę tłumacza!

Bezbolesność, skuteczność i nieinwazyjność, którymi cechuje się przeszczep włosów metodą FUE i DHI sprawiają, że jest to bardzo popularna i powszechnie ceniona metoda przeciwdziałania łysieniu. Natomiast perłowy uśmiech, który uzyskasz korzystając z naszej oferty stomatologicznej nada Ci pewności siebie oraz zapewni zdrowie jamy ustnej w bardzo konkurencyjnej cenie.

Z nami masz pewność, że zabiegi zostaną wykonane rzetelnie i z sukcesem!

FLYMEDICA OPINIE

flymedica-opinie
flymedica-opinie
flymedica-opinie
flymedica-opinie
flymedica-opinie
flymedica-opinie
flymedica-opinie

WYJAZD GRUPOWY NA PRZESZCZEP WŁOSÓW

z polskim opiekunem BEZ DODATKOWYCH OPŁAT

Bezpłatna
konsultacja lekarska: