Przejdź do treści

Metoda DHI

z wykorzystaniem pióra Choi

Przeszczep włosów w Turcji

Metoda-DHI

Przeszczep włosów metoda DHI

Przeszczep włosów metodą DHI, tj. Direct Hair Implantation, różni się od metody FUE sposobem przeszczepiania mieszków włosowych, ponieważ w tym przypadku nie wykonuje się osobnych nacięć pod przeszczep. Przy zastosowaniu metody DHI pobieranie i przeszczep graftów wykonywane są jednocześnie, tzn. pobieranie graftów i ich przeszczepy są łączone w ramach jedno- lub dwuetapowego procesu, w związku z tym nie ma konieczności wykonywania nacięć kanałowych w obszarze poddawanym przeszczepowi.

Narzędzie stosowane przy tej metodzie to tzw. Choi pen, czyli implanter zawierający pustą igłę połączoną z tubką i tłokiem. Igła ta wnika w zaplanowany obszar skóry pod kątem 40-45%, a lekarz może kąt ten indywidualnie regulować. Mieszek włosowy osadza się w otworze utworzonym przez delikatne wciśnięcie. Podczas zabiegu używa się od dwóch do sześciu urządzeń Choi, każdy z 15-16 igłami. Jest to konieczne, ponieważ rozmiary igieł, które są użyte, zależą od rozmiaru cebulek włosów. Ostrza dobierane są indywidualnie pod pacjenta podczas zabiegu i są jednorazowego użytku. Implanter pozwala na wykonanie jeszcze bardziej gęstych przeszczepów włosów, dlatego metoda ta jest szczególnie polecana dla pacjentów potrzebujących zagęścić włosy.

Zalety przeszczepu włosów metodą DHI

Skrócony czas pozostawania przeszczepów poza ciałem,  zapewnia silne i zdrowe rozmieszczenie przeszczepów.

Poprzez zminimalizowanie okresu pozostawania mieszków włosowych poza tkanką, przeszczep włosów jest przeprowadzany w jeszcze zdrowszy sposób.

Żywotność mieszków włosowych jest jeszcze wyższa.

Ryzyko krwawienia jest zmniejszone do minimum, ponieważ obszar nacięcia jest mniejszy.

Szybsze gojenie po operacji, a dzięki temu pacjent w krótkim czasie może wrócić do swoich codziennych obowiązków.

Dodatkową zaletą w przypadku metody DHI w opcji bez golenia, czyli unshaved jest brak konieczności skracania włosów w miejscu wszczepiania graftów na zero. To znaczy, że pacjent może  zachować swoją dotychczasową fryzurę.

WYJAZD GRUPOWY NA PRZESZCZEP WŁOSÓW

z polskim opiekunem BEZ DODATKOWYCH OPŁAT

Bezpłatna
konsultacja lekarska:

PROMOCJA

Jak odzyskać świetny wygląd i gęste włosy bez wydawania fortuny?

Sprawdź naszą aktualną ofertę promocyjną.